Zábava

Aj tejto veľkej láske je koniec: Dorota Nvotová a bývalá partnerka prezidenta už netvoria pár

Zamilovaná Dorota len nedávno potvrdila vzťah s bývalým partnerom prezidenta – fotografom Petrom Konečným, teraz ohlásili rozchod.

Nikto nečakal takúto správu. Herečka a vášnivá cestovateľka Dorota Nvotová tvorila šťastný pár s fotografom Petrom Konečným. Napriek povestiam okolo pekného vzťahu páru teraz prišiel šok. Podľa posledných informácií už spolu nejdú.

Rozišli sa pred mesiacom

Slávny pár sa dal dokopy začiatkom leta. Dorota Nvotová 6. júna pridala spoločnú fotografiu s Petrom Konečným, ku ktorej napísala, že spolu formovali tvár už jeden týždeň. Aj keď medzi nimi bol šestnásťročný vekový rozdiel, obaja sa dušovali, že ich vzťah to nemôže ovplyvniť.

Peter Konečný a Dorota Nvotová

Fotogaléria

Peter Konečný a Dorota Nvotová

Zdroj: Facebook Peter Konečný

Lenže niečo viac ako tri mesiace po tejto správe prišla prekvapivá správa. Dorota a Peter už netvoria pár a túto informáciu potvrdila aj samotná herečka. Pre časopis Čaro Nvotová priznala, že pred mesiacom sa vlastne rozišli. Ich láska sa teda skončila tak rýchlo, ako sa začal tento ostro sledovaný vzťah.

Stretli sa v ústraní

Nie je prekvapením, že rozchod medzi Dorotou a Petrom prebehol v takom tichu. Aj keď svoj vzťah neskrývali, celý čas sa snažili držať ďalej. Keď bola Nvotová na záverečnom koncerte, navzájom sa podporovali a on opäť navštívil jej výstavu fotografií.

Peter Konečný, Dorota Nvotová

Fotogaléria

Peter Konečný, Dorota Nvotová

Zdroj: Facebook: Dorota Nvotová

Inak sa snažili svoju lásku tajiť a postupne sa spoznávali. Ale zdá sa, že až v tomto okamihu nastal problém, pretože po krátkej dobe randenia došlo konečne k pomerne rýchlemu rozchodu.

READ  Kupci Indie Sales' Berlinale titulov 'The Lost Boys' a 'Epponent' (exkluzívne) | správy

Ani vzťah s prezidentom nevyšiel

Pre Petra Konečného ide o krach druhého vzťahu v krátkom časovom období. Slovákom je dobre známy najmä ako partner našej prezidentky Zuzany Čaputovej.

Počas celej kampane z neho urobil lojálnu spoločnosť a podporoval ju aj počas zložitého volebného obdobia. Po inaugurácii ho však bolo po jej boku vidieť čoraz menej, až kým prezidentský palác nepotvrdil ich rozchod.

Zuzana Čaputová, Peter Konečný

Fotogaléria

Zuzana Čaputová, Peter Konečný

Zdroj: TASR

Zatiaľ čo Čaputová našla lásku u svojho dlhoročného priateľa, s ktorým strávila spolu so zvyškom rodiny dovolenku vo Vysokých Tatrách, jej bývalý priateľ sa zhruba v rovnakom čase zaľúbil do mladšej Doroty. Jeden z týchto vzťahov nevydržal skúšku času, uvidíme, či bude mať náš prezident viac šťastia.

Po nevydarených manželstvách stále hľadá lásku

Nvotová je známa tým, že všetkému v živote dáva veľkú vášeň. Či už je to práca, cestovanie alebo zábava, s polovičnou energiou nerobí nič a ide si za tým na maximum.

Má teda rovnaký prístup k vzťahom. Preto neprekvapuje, že má za sebou už tri rozvody. Najslávnejší bol jej prvý vzťah s hudobníkom Whiskym, s ktorým sa vzali počas letu.

Speváčka whisky a Dorota Nvotová

Fotogaléria

Speváčka whisky a Dorota Nvotová

Zdroj: TASR

Potom žila s Angličanom Johnom a z posledného manželstva s Martinom Lutherom má syna Filipa.

Odvtedy stále hľadá svoju osudovú lásku, ktorá jej s Petrom Konečným nevyšla. Snáď sa jej čoskoro podarí nájsť nového partnera, s ktorým konečne zažije nespútaný pocit šťastia, po ktorom tak veľmi túži.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close