Ekonomika

Ako môžu CFO a GC spolupracovať pri riadení ekonomiky v recesii

GC zažívajú paralelnú krízu rozpočtových škrtov a čoraz zložitejšieho pracovného zaťaženia. Podľa nedávneho prieskumu spoločnosti Axiom 98 % interných právnych lídrov tvrdí, že ich rozpočty boli znížené, pričom mnohí (56 %) tvrdia, že boli drasticky znížené.

Aj keď sa rozpočty zmenšujú, pracovné zaťaženie sa zvyšuje; Všetci právni lídri (99 %) uvádzajú nárast objemu a zložitosti právnych záležitostí.

Tieto kombinované problémy vytvárajú dokonalú búrku pre GC, ktoré sa snažia udržať pracovnú silu, ktorá môže robiť viac práce za nižšie náklady. Väčšina právnych lídrov (92 %) tvrdí, že im chýbajú interní zamestnanci, ktorí by efektívne vykonávali svoju prácu. Nedajú sa zamestnať sami. prečo? Pretože 94 % predpovedalo okamžité zmrazenie náboru.

Ako môžu GC lepšie prechádzať búrkou? Partner s finančným riaditeľom. Silné partnerstvo s finančným riaditeľom spoločnosti je jedným z najlepších nástrojov, ktoré pomôžu GC prejsť z fixných výdavkov na flexibilné, aby mohli získať vyššiu hodnotu za každý dolár rozpočtu.

Rozhodca Generálny riaditeľ spoločnosti Axiom, David McVeighNáš panel bude diskutovať o partnerstve CFO/GC s perspektívami Robert Greene, finančný riaditeľ Cambrex; Patrick Puzzuoli, finančný riaditeľ spoločnosti Kroll; A Shanti Arikar, Zendesk GC.

Toto je webinár, ktorý si nesmiete nechať ujsť pre právnych a finančných lídrov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o:

  • Kľúčové ekonomické faktory ovplyvňujúce právne sektory v roku 2023
  • Ako môžu finanční riaditelia a generálni riaditelia najlepšie spolupracovať pri zvyšovaní právnych výsledkov pri zmenšujúcich sa zákonných rozpočtoch
  • Význam variabilných nákladov v recesii (a po nej).

Zaregistrujte sa a pridajte sa k nám ešte dnes 22. marca o 13:00 ET. Ak to nemôžete urobiť, zaregistrujte sa a získajte verziu na požiadanie.

READ  Inflácia klesla v decembri na 8,2 % v dôsledku zvýšenia ECB

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close