Technológie

Ako získať Frigibax v Pokémon Temple a môže byť lesklý?

Publikovaný: 2023-09-09 T20:00:00

Aktualizované: 2023-09-08T15:42:50

Frigibax a jeho evolúcie Arctibax a Baxcalibur debutujú v Pokémon Go, takže tu je všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste ich pridali do svojej zbierky.

Populárny drak/ľadový tvor Friggybox sa prvýkrát objavil na Switchi v regióne Baltia v Pokémon Scarlet & Violet a teraz prichádza na Pokemon Go v rámci akcie Ultra Unlock: Baltia.

Frigibax, známy ako Pokémon Ice Fin v Pokedex, je vzrušujúcim doplnkom k mobilnej hre. Je to preto, že jeho konečná evolúcia, Baxcalibur, je pseudo-mytológia s veľkým útočným bodom.

Článok pokračuje po inzeráte

Nižšie nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete o Frigibax v Pokemon Go, vrátane toho, ako ho vyrobiť a či môže alebo nemôže byť lesklý.

Niantic

Ako získať Frigibax v Pokémon Temple

Teraz, zdá sa Jediný spôsob, ako chytiť Friggybox v Pokémon Temple, je stretnúť sa s ním vo voľnej prírode. Objaví sa počas podujatia Ultra Unlock: Baldia od 10. septembra do 15. septembra 2023.

Frigibax je uvedený ako nezvyčajné divoké stretnutie v hre Oficiálna web stránkaTakže aj počas tejto špeciálnej udalosti bude veľmi ťažké nejakého nájsť.

Článok pokračuje po inzeráte

Použite kadidlo na zvýšenie počtu divých vtákov vo svojom okruhu a pravidelne kontrolujte funkciu v okolí, aby ste zistili, či niektorý z PokeStopov vo vašej oblasti nemá siluety v tvare Frigibaxu.

Ultra Unlock: Po dokončení udalosti Paldea bude Frigibax k dispozícii 10 km sa vyliahne z vajíčkaZdieľa tento bazén poklopov s ostatnými Pokémonmi, takže nie je zaručené, že ho takto niekedy nájdete.

Článok pokračuje po inzeráte

Frigibax Evolutions: Ako získať Arctibax a Baxcalibur

Môžete zmeniť Frigibax na Arctibax, keď ste pri tom Nazbieraných 25 cukríkov. Môžete to zmeniť na Baxcalibur, keď ste pri tom Nazbieral aj 100 cukríkov.

Ak sa snažíte zásobiť dostatočným množstvom cukríkov, nezabudnite použiť pinup berries, keď si vezmete friggybox na trochu povzbudenia. Nastavte si Frigibax ako svojho priateľa a objavujte spolu a môžete tiež získať sladkosti.

Dokážete chytiť nablýskaný friggybox v Pokémon Temple?

Bohužiaľ, Shiny Friggybox Momentálne nie je k dispozícii v Pokemon Go. To by nemalo byť veľkým prekvapením, pretože je veľmi nezvyčajné, aby nové stvorenie debutovalo Go s jeho lesklým variantom.

Článok pokračuje po inzeráte

Náš najlepší odhad je, že Pokémon typu Dragon, Pokémon ľadového typu alebo Shiny Friggybox budú pridané do Pokémon Go počas budúcej udalosti založenej na regióne Baltia, takže buďte na pozore!

Tu je to, čo potrebujete vedieť o užívaní Frigibaxu. Keď ste tu, pozrite si niekoľko ďalších sprievodcov Pokémon Go nižšie:

Pokemon Temple Najlepší Pokemon | Všetky nadchádzajúce časy reflektorov | Sprievodca pultmi Arlo | Cliff Counters Guide | Giovanni Counters Guide | Sierra Counters Guide | Grunt Counters Guide | Ako chytiť Tita | Čo sú to podivné vajcia? | Ako získať Remote Raid Pass | Najrýchlejší spôsob, ako získať status najlepšieho priateľa | Tipy, ako si obľúbiť Pokemon Go

Článok pokračuje po inzeráte

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close