Aktualizácia svetových juniorov: USA zvíťazili nad Kanadou, aby zvíťazili na majstrovstvách sveta juniorov

University of Michigan Ice Hockey Sophomore Hra York A nováčikovia Mattie Beniers A Brendanská väznica Tím bude do 5. januára 2021 súťažiť za USA na juniorských majstrovstvách sveta 2021 IIHF 25. decembra 2020 v edmontonskom štáte Alberta. Sledujte pokroky spoločnosti Wolverine Trio prostredníctvom aktualizácií na tejto stránke.

Utorok, január 5: Tím USA získava zlato výhrou Kanady

Kapitán Hra York, Mattie Beniers, Brendanská väznica A asistent trénera Chris Mayotte USA zvíťazili v zápase majstrovstiev WJC nad Kanadou 2: 0.

Spencer Knight zastavil všetkých 34 striel, ktorým čelil, keď USA vylúčili Kanadu. Američania strelili dva góly rovnakej sily, v prvom povolenú výhru na turnaji v Kanade.

York mal za stavu 20:13 dve strely na ľade. Beniors vyhral svojich 18:06 a štyri trate Brendanská väznica Hrá sa o 7:12.

York odovzdal zlaté medaily svojim zlatým medailistom a taktiež odovzdal Majstrovskú trofej pre červenú, bielu a modrú.

Pri utorňajšom víťazstve získala Mayotte teraz dve zlaté medaily na majstrovstvách sveta juniorov a celkovo tri zlaté medaily v roku 2018 vrátane bronzu.

Hráči Michiganu teraz vyhrali s USA 20 medailí za juniorský svet, ako aj dva trénerské štáby.

Pondelok, január 4: York v prvej trojke; Prvý zápas USA o zlatú medailu

Kapitán Hra York Tím bol vyhlásený za jedného z troch najlepších hráčov v Spojených štátoch po pondelňajšom (4. januára) semifinále juniorských majstrovstiev sveta nad Fínskom 4: 3. York bol spolu s útočníkom Trevorom Zegrasom a Spencerom Knightom vybraný ako traja najlepší hráči pred zápasom o zlatú medailu.

USA sa v utorok večer o 21:30 postavia v sieti NHL proti Kanade.

USA sa v prvej tretine ujali vedenia 1: 0, kým gól v power-play nevyrovnal skóre v prvom polčase. V druhej tretine pridali Američania dva góly a postúpili do konečných 3: 1. Fínsko hralo menej ako 10 minút a premenili príležitosť na presilovú hru na kontrolu hry, keď zostávajú menej ako štyri minúty. Do konca zostáva 1:16 a Arthur Kaliyev dorovnal Bucka v slote a prekonal fínskeho netmindera.

READ  Adrián Guľa zastavil vyhlásenie, Viktoria Plzeň zvíťazila o sedem gólov

York opäť vypustil viac snehu (21:51). Mattie Beniers Gól vyhral jednu ranu a osem remíz, pričom druhýkrát zaznamenal sneh (20:52). Brendanská väznica Umiestnite na ľad o 7:15.

Asistent trénera Chris Mayotte Tretiu medailu si pripíše za niekoľko vystúpení. Stál za lavičkou pre zlatú medailu tímu USA v roku 2017 a bronzovú medailu v roku 2018.

USA získali za posledných päť rokov štyri medaily a 12 pódiových umiestnení. Hráči Michiganu vybojovali s USA Hockey 17 medailí. Päť získalo zlato vrátane Matt Hanwick, Al Montoya a Danny Richmond v roku 2004; Jacob Troopa v roku 2013 a Joseph Sequoini v roku 2017.

Sobota, január 2: Matty’s Daily Seals porazili Slovensko

Mattie Beniers Americká juniorská jednotka porazila v nedeľu (3. januára) v skorých ranných hodinách vo štvrťfinále majstrovstiev sveta juniorov 5: 2. Beniursov gól do prázdnej brány bol prvým a tretím bodom jeho šampionátu.

Beniers v čase 18:12 hodom počas ľadu hodili štyri strely, čo bol druhý najvyšší výsledok z akejkoľvek perspektívy. Kapitán Hra York Skončil o +1 a viedol všetkých korčuliarov s časom snehu 22:40. Brendanská väznica Spolu 10:45. USA stanovili svetový rekord juniorov v najdlhšej sérii shutoutov na 218: 53.

USA sa v pondelok večer o 21:30 v sieti NHL stretnú v semifinále s Fínskom. Kanada bude v prvom semifinále čeliť Rusku o 18:00

Beniers, Prison a York sa snažia pridať kukuricu a modrú medailu do celkových Spojených štátov v rebríčku World Juniors, ktorý je na 17. mieste.

Štvrtok 31. decembra: USA získali najlepšie semeno v skupine B.

Americký národný juniorský tím zvíťazil v skupine B víťazstvom 4: 0 nad Švédskom v záverečnom zápase hokeja v kalendárnom roku 2020. USA čaká v sobotu (2. januára) v A skupine štvrté nasadené Slovensko. Čas hry 22:30 v sieti NHL.

Kapitán Hra York Došlo k strele smerom na bránu, +1 a 17:42 minúty ľadového času proti Švédsku. Je druhým tímom v bodovaní so šiestimi bodmi (1 gól, 5 asistencií) a druhým v celkovom turnaji v bodovaní obrancu.

Mattie Beniers Bola strela, bolo to rovnaké a o 16:10 snežilo. Beniurs mal pri svojich štyroch úvodných hrách dve asistencie. Brendanská väznica Boli tri strely smerom na bránu, vyrovnali a hrali 14:41. Tímovú hru zavŕšil dvoma gólmi v štyroch zápasoch.

READ  La Liga: FC Barcelona dokázala poraziť Celtu Vigo

USA získali medaily v šiestich z posledných 10 rokov a pred rokom boli na šiestom mieste. Medzi ďalšie štvrťfinále patria: Rusko vs. Nemecko, Fínsko vs. Švédsko a Kanada vs. Česko.

Utorok 29. decembra: York zvyšuje počet bodov s tvorcom hry

Hra York Zhromaždili sa tri asistencie, keď sa americký juniorský tím v utorok popoludní dostal nad Českú republiku 7: 0.

22:38 York, ktorý s tímom odohral najviac minút, je jediným korčuliarom s viac ako 20 minútovým snehovým časom. Mal +3 a strelu smerom na bránu. Výber draftu Philadelphia Flyers vedie so šiestimi bodmi všetkých defenzívnych hráčov svetových juniorov. Posledným obhajcom Michiganu, ktorý na svetových junioroch získal šesť a viac bodov, bol Zack Varenský, ktorému v roku 2016 patrilo deväť ciest k zisku bronzovej medaily.

Mattie Beniers Chytil asistenciu a odhodil ju smerom k bránke, aby zabránil návratu spoluhráča. Hral 13:23 Brendanská väznica 11:18 hralo a malo strelu smerom na bránu.

Týmto víťazstvom obsadili USA 2. januára turnajové štvrťfinále. Američania ukončia vo štvrtok (31.12.) Zápas proti Švédsku v sieti NHL o 21:30 východného času. Tímy majú v etapách skupiny B rovných šesť bodov.

Sobota 26. decembra: Jeden bod (alebo dva) za každého Wolverina

Mattie Beniers, Brendanská väznica A Hra York Americký juniorský tím v predkole zvíťazil nad Rakúskom 11: 0 a nazbieral po jednom bode. Väznica dala dva góly, zatiaľ čo Beniers a York dostali asistenciu, keď Spojené štáty dosiahli od roku 2012 najvyššie ciele v súťaži World Juniors.

Štvrtý gól bol po celej kukurici a modrej. Benierz dostal pokutu za svoju tvrdú prácu v útočnom pásme, čo dalo Amerike príležitosť zahrať svoju prvú silu. Američania zmenili príležitosť zhromaždením prvého bodu svetového väzenia juniorov.

O sedem minút neskôr vytvorili Benares skóre, keď dostali predĺženú prihrávku počas rakúskej zostavy a pomocou nezištnej hry v poslednej chvíli premenili na 6: 0 na Matta Bolta.

Kapitán York, ktorý mal v noci na piatok gól a asistenciu pri prehre s Ruskom, strelil tretí bod zápasu s asistentom pri góle power-play, ktorý sa v druhej tretine zmenil na remízu 7: 0.

Prison strelil svoj druhý gól na začiatku tretej tretiny a otočil ho na 9: 0.

Je to prvýkrát od 28. decembra 2014, kedy traja Wolverines zdvihli bod v jednom zápase World Juniors, odkedy USA zvíťazili nad Nemeckom 6: 0. V tejto hre mal Dylan Larkin dva góly a jednu asistenciu, Tyler Motte pridal jednu asistenciu a Zach Varenski jednu asistenciu.

READ  Kanaďania Andreescu a Raonic vypadli v 2. kole na turnaji Lipema Open

USA budú späť v akcii v utorok (29. decembra), keď sieť NHL vyzdvihne EST o 14:00 v Českej republike.

Piatok 25. decembra: York boduje v úvodných prehrách

Hra York Zaznamenali dva body, USA vyhlásili za Hráča hry, ale USA v úvodnom zápase juniorských majstrovstiev sveta IIHF prehrali s Ruskom 5: 3. Prvý gól v zápase za Američanov viedol k remíze 1-hry Yorkom, trafficom a posledným netminderom Jaroslavom Askrovom. To označilo prvý bod svetových juniorov vo výbere draftu Philadelphia Flyers.

V tretej tretine York asistoval pri extra útočnom góle power-play Trevora Zegrasa, ktorý viedol k remíze USA 4: 3. York 22:49 dokončil ľadový čas a mal štyri strely. Po prvom dni zápasu WJC vedie všetkých obrancov v skórovaní Toby Neymela (Fínsko).

Stred Mattie Beniers Na vhadzovacom bode išiel na 0,500 a počas hry 16:19 namieril tri strely. Brendanská väznica Uvoľnené 10:21 na výstrel a sneh smerom k cieľu. USA uvidí svoj rekord v sobotu (26.12.), Keď sa o 21:30 v sieti NHL stretne s Rakúskom v štyroch úvodných zápasoch EST.

Štvrtok 24. decembra: York sa stal kapitánom

Hra York Zvolený za kapitána tímu USA pre juniorské majstrovstvá sveta USA Hokej oznámil. York, ktorý sa druhýkrát predstavil na majstrovstvách sveta juniorov, získal „C“ na svetri na Wolverine Fifth Wolverine WJC v histórii projektu, kde sa predstavili Mike von Rhine (Kanada 1999), Eric Nystrom (USA 2003), Kevin Porter (USA 2006) a Zack Wernski (USA 2016). ).

„Som pokorne menovaný za kapitána,“ uviedol York, výber draftu Philadelphie Flyers v prvom kole 2019. „Je to veľká česť. Som rád, čo tento tím dokáže. Myslím si, že to nie je len veľmi talentovaný tím, ale je to aj skvelý tím, ktorý sa o seba skutočne stará. Tím.“

V prvom ročníku ako Wolverine viedol York všetkých obrancov skóre a bol štvrtý s celkovým 16 bodmi. V 30 zápasoch strelil päť gólov a 11 asistencií, dokončil +9 a zablokoval 54 striel, bol vyhlásený za tohtoročného finalistu Big Ten Rookie a získal miesto v tíme Big Ten All-Rookie. York, prvý výber všetkých tímov Veľkej desiatky pred týmto rokom, vedie v 8 zápasoch opäť obranu pri strelení dvoch gólov a troch asistencií s piatimi bodmi.

Ktokoľvek a jeho tím začnú hrať Rusko proti EST v piatok (25.12.) O 21:30.