Ymer a Kombos idú do semifinále na NÖ Open

TULLEN, 8. septembra 2022

semifinále z NÖ Open prevádzkuje EVN Odohrávajúce sa v Tulln an der Donau. Elias Ymer Dokončil slovenskú kvalifikačnú jazdu Lucas Klein 7-5, 6-3 v osemfinále vo štvrtok.

90 280 € ATP Challenger Tour antukové podujatie č. Nasadená 4. hráčka získala 70 percent svojich prvých bodov v podaní, aby postúpila za hodinu a 30 minút zásahom piatich es.

Šesťnásobný šampión ATP Challenger Tour Weimer je ďalším v akcii Jozef Kowalík Šieste miesto patrí Slovensku, ktoré zdolalo Rakúsko Jurij Rodionov 6-1, 6-3 za 71 minút.

„Na mojej službe dnes záleží“ povedal Kovalik. „Jurij urobil na začiatku veľa chýb, ale od začiatku mi pomohli podanie aj return. A práve vtedy sa mu podarilo preraziť v druhom sete.

V hornej polovici žrebovania Norbert Kombos zhromaždil od setu dole, aby predbehol domácich favoritov Sebastian Offner 1-6, 6-3, 6-2. Tretí nasadený Slovák naservíroval osem es, aby svojho súpera štyrikrát brejkol a vyhral po hodine a 34 minútach.

Kombos ďalej hrá v holandskej kvalifikácii Želé bunky#NextGenATP profitovala z odchodu Talianska do dôchodku Giulio Seppieri. Cells na 255. mieste viedol 6:3, 3:1, keď Seppieri musel odstúpiť pre zranenie.

READ  Futbal: Tréner Slovenska hovorí, že je to španielsky exhibičný zápas po treťom góle