Denis Shapolov láme srdce v semifinále na dubajskom šampionáte

Kanadský Denis Shapolov vystúpil po semifinálovej prehre na dubajských majstrovstvách.

Ond. Prehliadka 500 udalostí v piatok.

Shapovalov prehral svoj prvý zápas v podaní v štyroch zápasoch a svetová 81 ho vyrovnala v druhom sete 4: 4. Kanaďan urobil v posledných dvoch bodoch svojej nasledujúcej hry o podanie dvojitú chybu, zatiaľ čo zle zápasil s loptou a podal druhý set Harrisovi.

Shapolov zápasil s mečbalom v tajbrejku tretieho setu.

Pozerať | Shapolov utrpel semifinálovú porážku z rúk Lloyda Harrisa:

Juhoafrický kvalifikant Lloyd Harris vyradil v semifinále dubajských tenisových majstrovstiev Denisa Shapola 6-7 (5), 6-4, 7-6 (6). 3:22

Kanaďan urobil 41 neregulovaných chýb, o 15 viac ako Harris.

Zápas trval dve hodiny a 41 minút.

Až Fernandez Semis

Kanadská tínedžerka Lela Annie Fernandezová sa dostala do semifinále Open Monterrey.

Osemnásťročná rodáčka z frontu Laval zdolala v piatok vo štvrťfinále 22-ročnú Slovenku Victoriu Kuzmovú 7: 5, 6: 3.

Fernandez, ktorý sa umiestnil na 88. mieste na svete, potreboval hodinu a 56 minút na to, aby porazil svojho 104. súpera.

Vedľa Fernandeza na okruhu ATP 250 sú Slovenka Anna Carolina Schmidlová alebo nasadená dvojka č. 7 Sarah Sorips Tormo zo Španielska.

Pozerať | Fernandes prešiel cez Kuzmovú:

Laval vo štvrťfinále štvrťfinále Montreal Open zvíťazil nad 18-ročnou Leilou Annie Fernandezovou z Queue nad Slovenskou Viktóriou Kuzmovou 7: 5, 6: 3. 2:08

READ  Ako ovplyvnia majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji dopravu v Bratislave?