Svet

Alexandra prišla o prácu kvôli CORONACRISU: Letuška sa stala drogovým dílerom! Skončila za mrežami

Alexandra Dobre, mladá Rumunka žijúca v britskom Staffordshire, sa živila ako letuška. Po prvej vlne koronavírusovej infekcie však prišla o prácu. Stratu príjmu kompenzovala dodávkou tvrdých drog.

Zdroj: Instagram / itsalexandradobre

Synovec Narcobarona Escobara zažil prekvapenie: V stene bol poklad, ale …

Ako sa však z letušky stal drogový díler? Na zoznamke Dobre narazila na muža, ktorý jej navrhol, aby vo svojom byte skryla zásoby kokaínu. Neskôr sa ponúkol, že si zarobí dodávaním drog. Alexandra súhlasila a stala sa dílerkou. Na svojom Fiate Punto distribuovala balíčky kokaínu po celom regióne. V prvej polovici septembra ju však zastavili policajti a v aute našla niekoľko balíkov.

Alexandra D.

Zdroj: Instagram / itsalexandradobre

Dievča nechcelo polícii povedať, kde býva. Pre mužov zákona to však nebol problém, zistili to na základe údajov z evidencie vozidla. Doma našli 81 balení kokaínu v hodnote asi 2 500 libier, čo je v prepočte viac ako 2 700 eur.

Alexandra D.

Zdroj: Instagram / itsalexandradobre

Právnik ženy pred súdom tvrdil, že Dobre bol prinútený distribuovať drogy stratou zamestnania počas koronárnej krízy. „Musela konať podľa príkazov,“ povedal, že nemá problémy so zákonom. Sudca však namietal, že Dobre vie, čo robí, a odsúdil ju na 28 mesiacov väzenia.

Po mužovi, pre ktorého bývalá letuška pracovala, sa v deň Dobrejho zatknutia zrútila zem. Polícia po ňom pátra.

READ  Dve kórejské dediny boli Svetovou organizáciou cestovného ruchu označené za najlepšie turistické dediny

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close