Ekonomika

Aprílové ceny za reklamu Air France-KLM za cestovanie do 30. septembra 2022

Air France-KLM Flying Blue obnovila svoje najnovšie propagačné ceny za cestovanie do 30. septembra, ktoré je potrebné rezervovať do 30. apríla.

Maximálna zľava je zvyčajne 50 % z požadovaného počtu míľ (často je zľava 25 %).

Pre propagačné ceny máte prístup na webovú stránku Flying Blue Tu Alebo Tu.

Spôsoby, ako sa dostať na ceny za reklamu za apríl 2022

Krátka / stredná vzdialenosť

Veľká vzdialenosť

Tieto môžu byť zaznamenané oboma spôsobmi. Tieto platia nielen pre lety z Európy, ale pre všetky diaľkové destinácie v oboch smeroch. Flying Blue v minulosti rozdeľoval Európu na zóny 1, 2 a 3, no teraz všetky používajú názov EURÓPA.

Upozorňujeme, že Európa musí pre udeľovanie cien za dlhé vzdialenosti zahŕňať všetky nasledujúce krajiny:

Európa 1
Belgicko, Francúzsko, Nemecko, Írsko, Spojené kráľovstvo, Holandsko, Švajčiarsko, Luxembursko

Európa 2
Rakúsko, Baleárske ostrovy, Fínsko, Dánsko, Taliansko, Malta, Nórsko, Portugalsko, Španielsko, Švédsko

Európa3
Albánsko, Alžírsko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Cyprus, Kanárske ostrovy, Chorvátsko, Chorvátsko, Česká republika, Estónsko, Grécko, Maďarsko, Izrael, Líbya, Litva, Lotyšsko, Macedónsko, Moldavsko, Maroko, Maroko, Poľsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Turecko, Tunisko, Ukrajina.

Flying Blue zmenil dane a hlavne palivové príplatky, vďaka čomu sú ceny Economy Awards za ocenené letenky výhodnejšie ako kedykoľvek predtým. Air France-KLM teraz navyše nazýva to, čo nazýva „medzinárodné príplatky uložené dopravcom“, ktoré sa obmedzujú na prémiové ekonomické, komerčné a prvotriedne lietadlá.

Záver

Flying Blue nedávno aktualizoval svoju stránku s propagačnými cenami.

Bohužiaľ to nešpecifikuje, ktorá servisná kabína (Economy, Premium Economy & Business) má najnižšie ceny. Ľahko však uhádnete, že ceny zobrazené v míľach platia len pre ekonomiku, okrem Houstonu, ktorý by mal byť prémiovou ekonomikou.

READ  Ďalšie normálne digitálne výzvy: Česká republika a Slovensko v kontexte strednej a východnej Európy

Môžete tiež získať nejaké prémiové a business class ocenenia so zľavou na tieto diaľkové výlety.

Podmienky tejto kategórie ocenenia sú tu:

  • Odmenové letenky za reklamu je potrebné rezervovať cez www.airfrance.com alebo www.klm.com (rezervácie pre neplnoletých, ktorí cestujú sami alebo keď cestujú s dieťaťom do 2 rokov, zavolajte v týchto časoch na zákaznícky servis).

  • Reklamné odmenové lístky je možné až do odvolania bezplatne vymieňať vzhľadom na situáciu s koronavírusom. Odmenové lístky za reklamu nie je možné zrušiť ani vrátiť peniaze. Podrobnosti vám poskytne zákaznícky servis.

  • Odmenové letenky za reklamu podliehajú Všeobecným letovým podmienkam.

  • Odmenové vstupenky za reklamu sú k dispozícii pre jednosmernú cestu a vstupenky na zájazdy platené spoločnosťou Miles (reklamné odmenové vstupenky nie je možné zakúpiť prostredníctvom služby Miles & Cash).

  • Odmenové lístky za reklamu závisia od dostupnosti.

  • Zobrazujú sa míľové tarify pre lety na dlhé vzdialenosti do / z Paríža alebo Amsterdamu.

  • Albánsko, Alžírsko, Arménsko, Rakúsko, Baleárske ostrovy, Bielorusko, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Kanárske ostrovy, Chorvátsko, Cyprus: Podľa definície IATA budú prémiové letenky na dlhé vzdialenosti odlietať alebo odlietať z Európy. , Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Island, Írsko, Izrael, Taliansko, Lotyšsko, Líbya, Litva, Luxembursko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Maroko, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Rím Srbsko , Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, Spojené kráľovstvo, západné Rusko.

  • Kvôli Covit-19 sme dostali aktualizované pravidlá Reebok pre promo odmeny, ktoré si môžete prečítať tu: https://www.flyingblue.com/en/news/rebook-policy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close