Ashley Party úspešne obhajuje titul na turnaji Miami Open

Zo správ zamestnancov

Keď svetová jednotka Ashley Party číslo 1 úspešne obhájila titul na turnaji Miami Open od roku 2019, Bianca Andresová skončila v druhej sete finále.

V druhom sobotňajšom sete bol Andres nútený s plačom odísť do dôchodku so zranením pravého členka a večierok skončil po víťazstve 6: 3, 4: 0 po tom, čo bol o rok odložený kvôli Kovit-19. .

„Toto nie je spôsob, ako chcete dohrať zápas, najmä vo finále,“ uviedla Ashley Party. „Naozaj cítim Biancu. Myslím si, že v minulosti mal taký tvrdý klus so zraneniami.“

„Myslím si, že to bude pre nás prvá z mnohých bitiek. Dúfam, že odteraz budú zdravé. Obaja môžeme vystúpiť z kurtu a bojovať za všetko, čo sa dá. Je zrejmé, že si dnes myslím, že by ju mali vytiahnuť,“ strana pridaná.

Vo finále mužov porazil Poliak Hubert Harkoks 19-ročného Taliana Janica Sinnera 7: 6 (4), 6: 4, aby získal najväčší titul v kariére. Do týždňa vstúpilo Poľsko iba na jednu štvrtinu na úroveň 1 000. Ale 26. nasadený hráč zvíťazil v prvých 10 zápasoch nad súpermi Stefanosom Tsitsipasom a Andrejom Rublevom. Horcos je prvým poľským šampiónom ATP Masters 1000.

„Je to neuveriteľné,“ uviedol Hargas vo svojom súdnom rozhovore. „Momentálne je pre mňa ťažké niečo povedať, ale som šťastná.“

Ashley dokončila najväčší obrat od začiatku párty akcie. Počas svojho dvaapolhodinového úvodného stretu so Slovenkou Kristínou Kukovou musela strana zachrániť zápasový bod, aby sa vyhla výzve kvalifikovanej hráčky.

Pred dosiahnutím svojho medzníka, desiateho titulu dvojhry na okruhu WTA, mohla odtiaľ zvíťaziť v tabuľke remízou vrátane troch víťazných sád proti Victorii Azarenkovej a Arne Sabalenkovej.

READ  Anett Kontaveit by mala hrať v októbri na Luxembourg Invitational správy

„Mal som pocit, že hrám v každom zápase lepšie a lepšie a nakoniec sme to boli my,“ uviedla strana. „Získanie titulu na konci je bonus, možnosť obhájiť titul prvýkrát v živote je naozaj zvláštne, pretože som to dokázal.“

Pri absencii „veľkej trojky“ v poli – Novak Djokovič, Rafael Nadal a Roger Federer – zvíťazili Hurricanes na svojom prvom podujatí kariéry na úrovni Masters 1000 a získali tretí titul ATP v kariére.

Hurgas, ktorý sa v rebríčku ATP posunul z 37. na 16. miesto, bol najnižšie umiestneným víťazom od chvíle, keď v Miami získal titul Tim Mayotte, ktorý na úvodnom podujatí 1985 skončil na 45. mieste.