Hlavné správy

BBC prvýkrát spustila v Českej republike a na Slovensku

BBC Studios oznámilo, že jej britský dramatický kanál BBC First je už dostupný v Českej republike cez T-Mobile a O2 a na Slovensku cez Slovak Telecom.

Značka BBC First debutovala v novembri 2023 ako SVoD kolekcia v Českej republike a na Slovensku prostredníctvom T-Mobile a Slovak Telecomu, ale toto je prvýkrát, čo je značka dostupná ako lineárny kanál v týchto krajinách.

BBC First obsahuje najdôležitejšie udalosti za jún Šesť štyriUznávaný štvordielny triler Šedé telo Režíruje talentovaný Kevin McKidd a skúma témy únosu, korupcie a zrady po zmiznutí dcéry policajného detektíva. Seriál bude mať premiéru 5. júna. BBC First bude vysielať prvú a druhú sezónu Maigret (na snímke), v hlavnej úlohe Rowana Atkinsona ako legendárneho francúzskeho detektíva Julesa Maigreta. Krimiseriál Paríž, odohrávajúci sa v 50. rokoch minulého storočia, sa začína vysielať 7. júna.

Navyše, prvá sezóna Ulica viery Vysielať ho bude BBC First od 20. júna. Dej sa odohráva vo fiktívnom meste Port Devine na pobreží Severného Írska a zameriava sa na policajné oddelenie Port Devine a záhadný príchod anglickej detektívky Constable Leely Hussain, ktorú hrá Amara Karan, prvá moslimská policajtka v histórii mesta. .

„Sme radi, že vidíme pokračujúci rast a úspech našej globálnej značky BBC First za posledné desaťročie. Neviem si predstaviť lepší spôsob, ako si tento míľnik pripomenúť, ako rozšírením jeho dosahu o nové publikum spolu s našimi skvelými partnermi v Česku a na Slovensku, T-Mobile, Slovak Telecom a O2. BBC First ponúka jedinečnú príležitosť pre milovníkov britskej drámy a ponúka pestrú škálu obsahu, ktorý zahŕňa provokatívne, odvážne príbehy a zložité príbehy, ako aj ľahké kriminálne drámy,“ povedal Bartosz Witak, generálny riaditeľ, CEE, BBC Studios.

READ  Slovensko zavedie hraničné kontroly s Rakúskom, Českom, Poľskom a Maďarskom do 8. júna

Kanál je plne lokalizovaný s českými titulkami pre predplatiteľov T-Mobile a O2 v Českej republike a Slovak Telecom na Slovensku a pripája sa k existujúcim BBC Earth a BBC News v oboch krajinách.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close