Blackburn Rovers 2 – 3 Watford: Hornets vyhrali po sebe idúce kolo Futbalové správy

Watford si udržal honorár za postup, keď vyhral štyri po sebe nasledujúce šampionáty, keď porazil Blackburn 3: 2.

Traja ľudia pred publikom zbadali sieť, keď stáli na bodoch s druhým Brentfordom.

Joao Point Deft Lap – jeho tretí gól v niekoľkých zápasoch – zdvojnásobuje výhodu Wattsfordu pred štítom zblízka Ismaila Sara.

Obrázok:
Ismail Sir oslavuje gól za Watford

Harvey Elliott pred prestávkou bravúrne dodal sebavedomie Blackburnu, ale o rok neskôr sa Hornets znovu zmocnili presným zakončením Kena Semu.

Ben Breton to urobil napätým zakončením, ale Watford mal v tom čase rozohrať hru, keď ho prekonal Sir Thomas Kominski a jeden z 3: 1.

Ale dali značku ostatným reklamným veriacim zastupujúcim tento podnik.

Toto je prvý piaty zvrat v lige po prvý raz pod vedením Tonyho Mowbrayho z Blackburnu, ktorý nebezpečne spadol z filmu play-off.

Ryan Niembe bol poslaný tak, aby vyhovoval Rovers, zatiaľ čo Don Gosling absolvoval prvý štart za Watford.

Vydali sa na kontrolu hry a zistili, že Will Hughes v tejto oblasti úplne neznačil prihrávku Charrovi, ale zle odhadol jeho strelu a Kaminský dokázal Barryho.

Keď hák Toma Cleverleya odvrátil loptu dopredu k obrane Rovers, Hornets sa ujali vedenia v 25. minúte, keď loptu odhodil Pitro Kominski.

Adam Armstrong pískal vedľa, ale Sir mal vedenie zdvojnásobiť, ale jeho strela skončila za Kaminským.

Blackburn bol zrušený sedem minút po prestávke, keď Jared Brandwaite nedokázal upratať center a napriek Kaminkimu bravúrne zachránil odrazenú strelu Pedra, Sir sa vrátil domov.

Domáci dostali 43. minútu záchranné lano, keď bol okradnutý Adam Machina a keď lopta dorazila k Elliottovi, z tesného uhla vošiel na strechu siete.

Rovers vyšiel úmyselne, ale v druhej polovici zápasu vďačil Kaminskému, keď vyrazil kľučku a odvrátil tak Semovu snahu na roh.

Neurobil však chybu, pretože Watford v 61. minúte opäť získal svoj dvojgólový náskok. Point Pedro nakŕmil Semu a po nájdení svojho schodiska vošla do pravého dolného rohu.

Po Kaminskom smrti v 69. minúte v rohu by to boli štyri, keby Brandwaite nevylúčil vylepšené úsilie Francia Sierraldeho.

Keď v 82. min zblízka spadol roh Stewarta Downinga, striedajúci Breton dal hosťom záchranné lano, ale Watford to videl ako hodné.

Čo povedali manažéri …

Blackburn Tony Mowbray: „Watford je dobrý tím. Majú skúsenosti na celom ihrisku. Vydali sme to najlepšie. Vždy sme boli hrozbou zmeny. Myslím si, že (Adam) Armstrong vidí každého futbalistu Premier League každý centimeter. Je to skutočný Harvey Elliottt dnes večer veľmi dobrý.Myslel som si.

„Dobré tímy niekedy vyberú správnu prihrávku, obídu vás v pravý čas, ale ciele, ktoré sme stratili, boli také mäkké. Prvý iba neskočil a brankár uviazol a žiadny muž nepristál. Inokedy by skočil priamo na neho. Možno sa im darilo lepšie ako nám. Možno hrali o niečo lepšie, ale mohli mať oneskorenú remízu.

„Myslel som si, že tím väčšinu tejto hry veľmi dobre súťaží. Musíme uznať, že ide iba o ďalšie zlyhanie dobrého tímu.“

Watfords Gisco Munos: „Myslím si, že Joao Puntaren by mal naďalej skórovať, je to fantastický hráč, je to skvelý útočník a viem, že skóroval veľa. Znovu hovorím, mám dobrý tím, ale som šťastný, pretože teraz, tvrdo pracuje a je tiež v defenzíve, pretože robí najlepšie veci pre tím v obrane aj v útoku.

„Druhý gól bol skvelý. Všetci hráči dobre posunuli loptu. Bola to naša práca, museli sme pokračovať. Museli sme ísť stále dopredu a snažiť sa hrať lepšie. V prvom polčase sme mali hru pod kontrolou V druhom polčase sa to trochu zmenilo, ale boli šance pokúsiť sa ich zabiť. Trikrát sme zasiahli a v druhom polčase boli dôležité šance na ukončenie zápasu. Myslím si, že v hre môžeme dozrieť. “

READ  Súperka Gisele Bundchen a Miss Slovensko 2016, Veronika Rajek, zúfalo preniknúť do impéria Toma Bradyho za 250 miliónov dolárov, porušila pravidlá Instagramu a uchvátila ho šialeným obrázkom NSFW.