Technológie

Borderlands 3: Režisérov strih je príliš neskoro na to, aby sa začalo začiatkom apríla

Borderlands 3: Director’s Cut Admission oneskorené 8. apríla, Gearbox Software Vyhlásené Štvrtok.

Prevodovka uvádza nedávnu studenú udalosť v Texase, kde sa štúdio nachádza, čo malo za následok rozsiahle výpadky prúdu a škody na majetku. Podľa februárového príspevku agentúry Associated Press zomrelo najmenej 70 ľudí.

„Našťastie sú všetci členovia nášho tímu a ich rodiny v bezpečí a zdraví,“ uviedla prevodovka. „Ale naša práca na režisérovom strihu bola nevyhnutne narušená a rozhodli sme sa zmeniť dátum vydania, aby sme zaistili čo najlepší zážitok. Ceníme si vaše pochopenie a sme radi, že si zahráme režisérsky strih, keď vyjde budúci mesiac.“ „

Borderlands 3: Režisérsky strih sľubuje, že do druhej polovice obsahu novej sezóny pridá nového šéfa raidu, nové položky a ďalšie.

Ak si myslíte, že toto je koniec cesty do pohraničia, zamyslite sa znova. Randy Pitchford, prezident spoločnosti Gearbox, uviedol, že ďalšie štúdiá vo vlastníctve skupiny Empress Group, ktorá nedávno kúpila Gearbox za 1,3 miliardy dolárov, by mohli v budúcnosti vytvoriť svoje vlastné vesmírne hry Borderlands. Nezabudnite, že Tales from the Borderlands, kultový kultový hit spoločnosti Delta Games, je opäť v predaji prvýkrát od roku 2019.

Poznámka redakcie: Tento článok už skôr uviedol, že režisérsky strih pridá nové stromy schopností, aj keď nie sú súčasťou tohto DLC, nové stromy schopností sú v skutočnosti súčasťou obsahu rezu dizajnéra.

Joseph Knob IGN Spisovateľ / producent / Box Hunter.

READ  Jesenná pokrútená vesmírna expanzia Starfieldu, „veci na mape mesta“ čoskoro

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close