Technológie

Zaregistrujte sa na sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu F1 TV Pro!

Na oslavu návratu Formuly 1 ponúka televízia F1 sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu svojej platformy Pro pred štartérom sezóny v Bahrajne.

To znamená, že môžete sledovať tri tréningy, kvalifikáciu a všetky dôležité preteky Veľkej ceny Bahrajnu Zadarmo Ak sa nachádzate v oblasti, kde je F1 TV Pro k dispozícii. Kliknite sem a zaregistrujte sa.

Ponuka končí o polnoci 29. marca 2021. Takže buď rýchly!

Nielen, že je F1 TV Pro teraz k dispozícii vo viac krajinách ako kedykoľvek predtým, ale aplikácia získala aj svoju najväčšiu aktualizáciu od svojho uvedenia v roku 2018.

Zážitok zo sledovania sa výrazne vylepšil vďaka viac ako 2 000 hodinám nových a archivovaných záznamov formuly 1. Každá Grand Prix bola pokrytá za posledných päť desaťročí, takže nikdy nebudete mať problém niečo vidieť!

Medzi vylepšenia služby F1 TV patria:

Pokročilá technológia: Nová verzia sa zameriava na výkon a kvalitu; Používatelia si teraz môžu vychutnať streamovanie videa rýchlosťou 50 snímok za sekundu po prvýkrát v rozlíšení 1080p – ideálne na sledovanie rýchlo sa pohybujúcich akcií.
Odosielať na televízory: – Používatelia môžu vysielať televíziu F1 pomocou zariadení Chromecast a AirPlay (iOS) – Vychutnajte si naživo obsah F1 a na požiadanie vo svojej televízii.
Vylepšený dojem používateľa:
Vylepšené ovládanie prehrávača – Používatelia majú teraz úplnú kontrolu nad priamym prenosom; Pozastavte alebo pretočte na každom kanáli, vrátane palubných kamier, aby ste opäť videli jeho predbiehanie.
Vylepšené prepínanie kanálov – Vylepšené rozhranie umožňuje používateľom ľahko prepínať medzi niekoľkými ďalšími prúdmi televízora F1: bitový kanál, dátový kanál, sledovač vodičov a palubné kamery.
Vylepšené užívateľské rozhranie – Nové moderné rozhranie umožňuje používateľom ľahko prechádzať a vyhľadávať obsah archívu F1 TV a exkluzívne seriály a dokumenty F1.

READ  Tom Woodley: Bol som tak zmätený emodži

Tu je úplný zoznam krajín, ktoré majú nárok na skúsenosti s F1 TV Pro:

Angola, Argentína, Aruba, Rakúsko, Azerbajdžan, Bahamy, Barbados, Bosna a Hercegovina, Botswana, Brazília, Kanada, Kajmanské ostrovy, Čile, Kolumbia, Kostarika, Chorvátsko, Cura க்கோ ao, Cyprus, Česká republika, Dánsko, , Svätý Martin, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Južná Afrika, Svätá Lucia, Švédsko, Trinidad a Tobago, Turecko, Uganda, Ukrajina, Uruguaj, USA, Venezuela, Panenské ostrovy, Zambia, Zimbabwe.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close