Technológie

Bratislava, Slovensko: QSI International School of Bratislava: 2022-2023 Special Needs Profile

Stiahnite si profil špeciálnych potrieb (2023 Special Needs Profile- Slovensko, Bratislava) Zistite viac o schopnosti tejto školy podporovať výnimočných študentov.

The QSI International School of Bratislava (QSIB) je nezávislá kooperatívna denná škola, ktorá ponúka vzdelávací program pre študentov všetkých národností od veku dva a pol roka (program pre deti) do 12. ročníka. Škola bola založená v roku 1994. Školský rok je rozdelený do troch termínov od konca augusta do polovice decembra, od začiatku januára do konca marca a od začiatku apríla do polovice júna. Študenti dostávajú správy o stave (vysvedčenia) päťkrát počas školského roka.

Tento informačný list má poskytnúť všeobecné informácie. Potenciálni používatelia škôl sa môžu opýtať na ďalšie informácie o A/OPR/OS alebo priamo kontaktovať školu, aby získali konkrétnejšie a okamžité informácie. Informácie a štatistiky poskytuje škola od septembra 2022.

Poznámka: Situácia v školách sa môže rýchlo zmeniť, najmä keď školy čelia škrtom v programoch podpory učenia v dôsledku pandémie, nepokojov a ekonomickej neistoty. Pre najaktuálnejšie informácie pracujte s REO a školou. Informácie v tomto dokumente zozbieral Štátny úrad pre zahraničné školy priamo zo školy na jeseň 2022 a odzrkadľujú skôr dostupnosť služieb ako hodnotenie kvality služieb. Tento profil je navrhnutý tak, aby bol dôležitým kontaktným bodom s REO a školou, aby ste pochopili, čo najlepšie vyhovuje vášmu dieťaťu. Definície sa môžu v jednotlivých školách líšiť.

READ  Final Fantasy 14 Final Fantasy 9 Referencie v Tantrail "Tajomstvo," hovorí riaditeľ

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close