šport

Bryan Brothers vyhrali play off Svetovej skupiny o USA proti Slovensku

Autor: Eric Gudris | Sobota 13. septembra 2014

Bob a Mike Bryanovci porazili svojich slovenských súperov a vrátili USA do svetového tímu Davisovho pohára pre rok 2015.

Fotografický kredit: AP

Bob a Mike Bryanovi Štvorhra USA – Slovensko v Chicagu dominovala na gume a ukázala víťaznú formu.

Davisov pohár: Francúzsko víťazstvo vo finále | Taliansko zdržalo Švajčiarsko na ďalší deň

Keď USA viedli v druhý deň 2:0, úradujúci šampióni US Open si zabezpečili víťazstvo. Proti tímu tak urobili s malými problémami Norbert Kombos A Martin Glisson.

Už za 76 minút vyhral Bryans 6-1, 6-2, 6-1.

USA vyhrali 3:0 a vrátili sa do svetovej skupiny 2015.

„Áno, bol to jeden z našich najlepších daviscupových výkonov, pretože som cítil, že vyhrávame vo všetkých aspektoch hry. Na začiatku týždňa som sa na tréningu cítil dobre a bolo dobré preniesť si to na zápasovú plochu. Nie.“ Boli tam naozaj nejaké ťažkosti. Myslel som si, že sme sa rozbehli a to je všetko. Pokračovali sme a udržali sme si energiu,“ povedal potom Bob Bryan.

Stretnutie sa skončilo tesne za vyrovnaním skóre za najnevychýlenejšie výhry vo štvorhre v histórii amerického Davisovho pohára. Najmenej prehraných zápasov amerického daviscupového páru vo štvorhre boli tri, pričom sa to podarilo dvakrát Wilmer Allison A John Van RynV rokoch 1936 a 1929.

„Chalani tvrdo bojovali a dobre sa pripravili. Hrali sme dobre. Hrali sme dobre, keď sme to potrebovali. Bol to pre nás naozaj dobrý víkend,“ dodal kapitán Jim Courier. Teraz je čas cítiť sa dobre z toho, ako týždeň ide.“ Toto.“

Ján Isner A Sam Querrey Očakáva sa, že v nedeľu sa odohrajú mŕtve dvojhry, aby sa dokončila remíza.

READ  Séria A: Inter Miláno - AC Miláno 1: 2

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close