Hlavné správy

„Budem šťastný, ak bude hrať, už sa neviem dočkať“


Medziobranca Milan Screenier dúfa, že Earling Broad Holland si dnes zahrá s Nórskom proti Slovensku, uvádza sa vo vyhlásení slovenských médií.

Mimochodom, hovorím pred medzinárodnými priateľstvami Stážisti FCObranca vysvetlil, že chcel, aby na turnaji hrala Borussia Dortmund, pretože každý hráč sa chce porovnávať s najlepšími hráčmi.

„Budem rád, ak bude hrať, vždy sa chceme porovnávať s najlepšími, je to niečo, vďaka čomu budeme rásť. Je to jeden z najlepších útočníkov na svete, už sa neviem dočkať.“

Milan Screenier je presvedčený o tom, ako sa jeho národný tím pripravuje na zápas, a tvrdí, že súperi dobre analyzovali súperov.

„Tímu sa darí a hra bola vždy fantastická. Teraz je situácia rovnaká na ihrisku aj mimo neho. Napriek nedostatku skúsených hráčov sa nič nezmenilo. Rozoberali sme súpera a tréneri nám ukázali, ako hrajú.

Keďže platná zmluva Milanovi Screenierovi vyprší v júni 2023, je pravdepodobné, že bude ďalším hráčom Interu, ktorý podpíše novú zmluvu.

Vážne diskusie sa neuskutočnia až do konca sezóny, keďže Inter je v ťažkej hre o titul v Serii A a musí sa sústrediť na zápasy.


READ  Etnickí príbuzní budú mať prospech z dobrých maďarsko-slovenských vzťahov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close