Technológie

Časovo obmedzená distribúcia mečov a štítov Pokémona poskytuje hráčom vzácny evolučný predmet

Tento malý chlapec prejde niekoľkými zásadnými zmenami …

Aktualizácia 2: Po oneskorení, ktoré je uvedené nižšie, je distribúcia Večera Calorica – položka potrebná na pomalú premenu kalorického svahu na kalorický pomalý – teraz k dispozícii Pokémonský meč a štít Na veľmi krátku dobu. Položku môžete získať zadaním kódu CR0WNF1NALS Záhadný darčekový displej v hre.

Kód je platný iba do zajtra, v nedeľu, 7. februára do 14:59 (vďaka, செரெபி). Je 6:59 PT / 9:59 ET / 15:59 SEČ.


Aktualizácia 1: Serieby, bohužiaľ, hlási, že finále súťaže naplánovanej na distribúciu špeciálneho kódu sa oneskorilo, čo môže byť krátko predtým, ako sa vám večer bezplatných kalórií dostane do rúk:


Pôvodný článok (piatok 11. decembra 2020 14:30 GMT): Budúci týždeň, Pokémonský meč a štít Jednou z najhoršie sa rozvíjajúcich položiek v hre je, že sa jej hráči ľahko dostanú do rúk.

Počas súťaže o korunu juhokórejských pokémonových mečov a štítov, ktorá sa bude vysielať naživo online, vyjde distribučný kód, ktorý si hráči oblečú do kalorickej girlandy. Táto špeciálna položka je jediný spôsob, ako previesť svah galérie na slogovanie galérie, takže zberatelia a absolventi pockettexu ju budú chcieť chytiť čo najviac.

செரெபி V kódexe sa uvádza „iba 24 hodín od začiatku udalosti do 20. decembra 14:59 UTC“. Kódy nie sú regionálne uzamknuté, takže po zdieľaní kódu môžete mať kdekoľvek večer v galérii.

Galéria, do ktorej skončíte, je pomalá ...
Galéria, do ktorej skončíte, je pomalá …

Je dôležité zdôrazniť, že galerijnú večernú hru môžete získať bez použitia špeciálneho kódu, ale toto je jedna z časovo najnáročnejších položiek. Ak chcete získať jednu, musíte nájsť menej ako 15 pobočiek Calorica – už pomerne vzácny predmet – a odovzdať ich NPC v The Roaring-Sea Caves of The Crown Tundra. Ak ich nemáte ľahké nájsť, je to skvelá príležitosť na urýchlenie procesu.

READ  Energeticky úsporné žiarovky môžu znížiť vaše účty o 300 libier ročne

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close