Technológie

Classic Resident Evil sa stretáva s Alanom Wakeom v novej hororovej hre na Steame

Holstein Ľúbostný list klasickému, oldschoolovému Resident Evil a Silent Hill, zahŕňa tiež svetlom poháňané témy Alana Wakea. Psychologická hororová hra, ktorá prichádza na Steam, Holstein je jednou z najvzrušujúcejších hier, ktoré som tento rok hral, ​​a môžete si ju vyskúšať sami vďaka bezplatnému stiahnutiu zo služby Steam.

Prostredie Holstein okamžite zažiari ručne kresleným pixelovým umením a plynulou animáciou; V skutočnosti je to také dobré, že som bol ohromený, keď som si uvedomil, že kameru môžete otáčať pre úplný 360-stupňový pohľad, čo musíte urobiť, aby ste odhalili tajomstvá skryté v prostredí. Demo ponúka jedinečný pohľad na hru – vývojár Tsonka poznamenáva: „Hoci udalosti v tomto deme sú považované za kánony, tento konkrétny kúsok hry nebude zahrnutý do skutočnej hry.“

Keď sa začnete túlať temným domom ukážky, do hry vstúpi systém dynamického osvetlenia. V 90. rokoch 20. storočia sa v poľskom meste Jęszyorn-Kolonia nachádzali kaluže kontaminovaného kalu, z ktorých vyvierali škodlivé, červené stromovité porasty. Tie vám blokujú cestu, ale pri vystavení svetlu sa stiahnu a uvidíte, ako sa roztopia v reálnom čase, keď pomaly otvoríte dvere, aby ste do miestnosti vpustili svetlo.

Ak máte spočiatku po ruke poistku a žiarovku medzi niekoľkými svetlami, budete musieť opatrne zapnúť svetlá v určitých oblastiach domu, aby ste získali prístup do nových oblastí. Holsteinov plne realizovaný fyzikálny systém vám umožňuje voľne pohybovať mnohými malými predmetmi a tlačiť nejaký ťažký nábytok, meniť rozloženie svetla v prostredí a otvárať nové cesty na objavovanie.

Hra je nazvaná v poľštine, čo ďalej pomáha predávať prostredie so strašidelným soundtrackom. Niektoré z postáv, s ktorými som sa doteraz stretol – vrátane prísnej dozorkyne Anity, záhadného chlapca Maceeka v skrini a vtipného ochrankára Vodnika – ma prinútili dozvedieť sa viac o ich povahách.

READ  Áno, v Baldur's Gate 3 môžete rešpektovať svoju postavu

Ukážková sekvencia pre bitku hry je jediné demo, ktoré bolo vydané a dá sa hrať práve teraz. Ak som už nebol ohromený schopnosťou hry vyzerať nádherne v celých 360 stupňoch, keď som videl, ako sa kamera hýbe za ramenom hlavného hrdinu Tomasza a ponúka záber z pohľadu tretej osoby, ktorý pripomína najnovší remake Resident Evil 2.

miniatúra YouTube

Či už ste fanúšikom klasických hororových hier alebo niekto, kto hľadá nové a vzrušujúce položky v žánri, Holstein si zaslúži vašu pozornosť. môžeš Stiahnite si tamilčinu Bezplatná ukážka Steamu je k dispozícii už teraz, pričom tretí riadok bude spustený koncom tohto roka, alebo si ho pridajte do svojho zoznamu želaní, aby ste naň mali pozor. Csonka tiež oznámil, že príde na PlayStation 4 a 5 spolu s vydaním pre PC.

Zostavili sme tiež najlepšie indie hry na PC pre vaše potešenie zo sledovania. Ak chcete niečo trochu strašidelné, ale plné hádaniek, pozrite sa na najlepšie dobrodružné hry a zistite, čo môžete získať.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close