šport

Coco Goff postúpila do tretieho štvrťfinále po sebe na Roland-Carros, opäť čelí Igovi Svidkovi

Coco Goffová porazila Annu Karolínu Schmidlovú v priamych setoch a dostala sa do štvrťfinále French Open. (Foto: Julian De Rosa/AFP/Getty Images)

Francúzsky Deň otvorených dverí 7 Rekapitulácia

Štvrťfinále French Open v roku 2023 sa bude opakovať v disciplínach mužov aj žien.

19-ročná Američanka Coco Goff bude už druhý rok po sebe čeliť obhajcovi titulu French Open Ikovi Svitkovi. Škandinávci Casper Ruud a Holger Roon budú v roku 2022 opäť bojovať o štvrťfinále.

Goff vo štvrtom kole rýchlo poslal Slovenku Annu Karolínu Schmidlovú. Vyhral v priamych setoch 7–5, 6–2 a postúpil do svojho tretieho štvrťfinále French Open za sebou. Bude konfrontovať Switka 2022 prehral fináleSvitek postupoval po prechádzke po Lesii Tsurenko.

Rudd čelí Rooneymu v odvetnom zápase v roku 2022

Minulý rok čelil Casper Ruud vo štvrťfinále French Open 19-ročnému Holgerovi Rooneovi. Rudd prehral finále Pre Rafaela Nadala.

Dvadsaťštyriročný Nór Ruud zdolal štvrtého Nicolasa Jarryho z Čile v troch vybojovaných setoch. Rudd vyhral 7-6(3), 7-5, 7-5. 20-ročný šiesty nasadený z Dánska unikol vo štvrtom kole po súboji tam a späť s 23. nasadeným Argentínom Franciscom Cerundolom. Rooney vyhral prvý a piaty set v tajbrejkoch 7-6(3), 2-6, 6-4, 1-6, 7-6(7).

Zabeer a Hadad Mia sa stretnú v ďalšom kole

Jedno zo štvrťfinále žien je stanovené medzi 7. nasadenou Ones Jabeur z Tuniska a 14. nasadenou Beatrice Haddad Maia z Brazílie. Je to prvýkrát a jediný raz, čo žena na French Open postúpila takto ďaleko Brazílsky hráč postúpil do štvrťfinále grandslamu Od roku 1968.

Jabir rýchlo zapracoval na Američanke Bernarde Peraovej vo svojom štvrtom kole tesne 6:3, 6:1. Maya však odohrala takmer štvorhodinový zápas proti Španielke Sare Soripes Tormo. Mia vyhrala zápas 6-7(3), 6-3, 7-5.

READ  Zdá sa, že na K92.3 sa pracovalo 1 rok [PHOTOS]

V ďalšej akcii Nemec Alexander Zverev (č. 22) porazil Grigora Dimitrova (č. 28) z Bulharska 6:1, 6:4, 6:3. Argentínčan Tomas Martin Etcheverry (nenasadený) zdolal Japonca Jošihita Nišioku (27.). ), 7-6(8), 6-0, 6-1. Zverev a Etcheverry sa stretnú v stredu vo štvrťfinále.

Pôvodne zverejnené

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close