šport

Connor Bedard, Cutter Gauthier v centre pozornosti

Vianoce a dovolenkové obdobie sú často spojené s vecami ako rodina, viera a darčeky. Ale vo svete hokeja to znamená príchod jednej udalosti: Majstrovstvá sveta juniorov.

Turnaj, na ktorom sa predstavia najlepší svetoví hokejisti do 20 rokov, sa začína v pondelok v Halifaxe v Novom Škótsku a Monctone v štáte New Brunswick. Front office NHL a hodnotitelia talentov si túto udalosť zakrúžkujú vo svojich kalendároch, pretože poskytuje príležitosť kontrolovať pokrok predtým draftovaných hráčov, a čo je dôležitejšie, vidieť tie najlepšie vyhliadky v nadchádzajúcom drafte.

“ čítaj viac: Rebríček 10 najlepších vyhliadok Flyers: Kam zapadá Cutter Gauthier?

Zatiaľ čo World Juniors sú v Kanade väčšou záležitosťou ako v Spojených štátoch, stále existuje veľa dôvodov na obavy, najmä tím v režime prestavby ako Flyers. Tu je päť dôvodov, prečo by fanúšikovia Flyers mali v najbližších týždňoch venovať pozornosť akcii severne od hraníc:

Zatiaľ čo World Juniors sú vždy udalosťou, ktorú musíte vidieť, tento rok s Kanaďanom Connorom Bedardom je očakávanie väčšie ako kedykoľvek predtým. široko zvažované Príležitosť raz za generáciuMožno najlepší od Connora McDavida, humbuk okolo Bedarda je skutočný.

Hviezda Reginy Pats, ktorá si ako 15-ročná v roku 2020 vyslúžila výnimočný status pre WHL, dostála tejto nálepke „výnimočná“ a v minulej sezóne ako 16-ročná dala 51 gólov a 100 bodov v 62 zápasoch. . Old a vedie WHL s 27 gólmi a 64 bodmi v 28 zápasoch tejto sezóny. Elitný strelec s výkonom, ktorý konkuruje každému z najlepších strelcov v NHL, 5-stopový útočník má najlepšie ruky, obrovskú rýchlosť a hokejové IQ a neskutočnú schopnosť prepínať na tohtoročnom drafte. Očakáva sa, že Bedard, ktorý je centrom juniorov, bude hrať po boku Shanea Wrighta (v minulom roku bol celkovo 4. draftovaný Seattlom) a Brennana Othmana (16. celkovo New York Rangers v roku 2021) za Kanadu.

Existujú tímy NHL Vážne tankovaný Musia sa za posledný rok (alebo v niektorých prípadoch aj dlhšie) pripraviť, aby sa dostali do čo najlepšej pozície a dostali šancu získať Bedarda prostredníctvom draftovej lotérie. Aktuálne majú Flyers šiesty najlepší kurz (7,5 %) z no. 1 celkový test a potom Bedard, Podľa Thangathonu. V prípade potreby stavebného bloku franšízy by Flyers najlepšie poslúžilo výmenou niektorých hráčov a zvýšením ich šancí na získanie zázračného produktu na zvyšných 60 % roka. Vidieť ho v najbližších týždňoch ich môže presvedčiť, aby boli v tejto veci aktívnejší.

READ  Životný grandslamový úspech nášho bojovníka: Gombos má vždy hlad po tenise!

Flyers dúfajú, že sa o dva alebo tri roky obzrie späť na draft a výber NHL v roku 2022. Zlom v rekonštrukcii Katara Gauthiera. The Celková skúška č. 5 Má veľkosť NHL (6 stôp-2, 193 libier) a elitnú strelu. Tu sa však názory na Gauthiera počas procesu navrhovania rozchádzali. Niektorí skauti a tímy považovali Gauthiera za hráča s veľkým náskokom vďaka jeho pôsobivým nástrojom a myšlienke, že by sa z neho mohol stať center, zatiaľ čo iní ho považovali za dlhodobého krídelníka a hráča medzi šestkou. Flyers stavia na tom prvom.

Zatiaľ A Nové študentské centrum na Boston College, vedúci Boston College s 10 gólmi a 16 bodmi v 13 zápasoch, Gauthier ukázal, že vie riadiť ofenzívu zo stredu ľadu. V tomto turnaji sa vráti späť do tímu USA, aby si zahral po boku svojho bývalého spoluhráča z amerického Národného programu rozvoja tímu a centra Logana Cooleyho. Pozíciu stranou, bude považovaný za lídra a hlavnú útočnú silu amerického tímu bojujúceho o zlatú medailu.

Po sľubnom prvom nováčikovskom kempe NHL a a Silný začiatok jeho vysokoškolskej kariéry, World Juniors dá dychovcom a fanúšikovskej základni Flyers šancu zmerať Gauthiera s najlepšími hráčmi v jeho vekovej skupine z celého sveta. Pri pohľade na súčasný stav tímu sa pozornosť sústreďuje na budúcnosť a žiadny hráč nie je dôležitejší ako Gauthier. Prvá šanca fanúšikov Flyers vidieť silu nádeje prichádza v pondelok, keď Gauthier a tím USA nastúpia proti Lotyšsku.

Zatiaľ čo iba jeden tím nakoniec pristane Bedardovi, v triede 2023 je veľa ďalších vysokoprofilových vyhliadok, vrátane niekoľkých, ktorí budú tento mesiac vystavení na World Juniors. Tento zoznam vedie centrum University of Michigan Adam Fandilly, ktorý zastupuje Kanadu.

Zatiaľ čo Bedard je kľúčovým hráčom číslo 1, mnohí považujú Fantillyho za elitného kandidáta a hráča, ktorý by mohol byť číslom 1 v mnohých draftoch. Veľký, výkonný stred, Fantilli je považovaný za najlepšieho korčuliara v triede a spája rýchlosť a silu do smrteľného balíka. Monštrum v prechode, bude centrom číslo 1 na ďalšej úrovni a bude cenou útechy pre tím, ktorému chýba Bedard. Ako čerstvý hráč v Michigane je Fantilli s 26 bodmi v 16 zápasoch tretím národným bodovaním.

READ  Vydanie: Diablovi meno Megan Dugganová plní úlohu hokejovej operácie

Ďalším hráčom, od ktorého sa očakáva, že bude v prvej päťke, ktorú stojí za to sledovať, je Švéd Leo Karlsson. Karlsson, 6-noha-3 krídelník s bodovým dotykom, sa na svoju veľkosť dobre pohybuje a bol stálym prispievateľom pre Örebro vo švédskej hokejovej lige, keď súťažil s väčšími mužmi. Akcie Karlssona naďalej rastú a mohol by hrať budúci jún, keď budú Flyers na hodinách.

Český tvorca hry Edvard Sale a slovenský center Dalibor Dvorský sú vysokoprofiloví ofenzívni hráči, o ktorých sa očakáva, že budú vybraní do top 10. Nakoniec si zmienku zaslúži ruská hviezda Matvei Michkov. Len na základe talentu Keďže Rusko má zakázaný vstup na turnaj z dôvodu ich invázie na Ukrajinu, NHL je považovaná za vyhliadku A s hviezdnym potenciálom.

Oblasť Philadelphie nie je cudzia v produkcii budúcich profesionálov v basketbale a futbale, ale pokiaľ ide o hokej, nie je tu veľa iných ako Johnny Gaudreau a Tony DeAngelo. To by sa mohlo tento rok zmeniť, keď traja hráči budú reprezentovať tím USA v Novom Škótsku a New Brunswicku.

Hlavou skupiny je obranca Tyler Boucher, syn bývalého brankára Flyers Briana Bouchera. Boucher, celkovo 10. draftovaný tímom Ottawa Senators v roku 2021, vyrastal v Haddonfielde a hral za rôzne tímy Flyers Elite AAA, zatiaľ čo jeho otec hral s tímom. Pred prestupom do hokejovej veľmoci Avon Old Farms hral jeden rok v St. Joe’s Prep.

Sam Lipkin A Kenny Connors Zaokrúhlite trio amerických hviezd s miestnymi kontaktmi. Lipkin, výber siedmeho kola Arizony Coyotes v roku 2021, vyrastal vo Philly. Lipkin, teraz čerstvý hráč v Quinnipiac, odohral dve sezóny v prípravke La Salle College a v roku 2019 bude juniorom. Hral aj za tím Flyers 16U AAA. V rovnakom tíme AAA bol Connors z Glen Mills. Produkt Connors, ktorý je momentálne čerstvým hráčom na University of Massachusetts, bol draftovaný klubom Los Angeles Kings vo štvrtom kole draftu v roku 2022.

READ  Djokovič vynechal Miami Open po spolupráci s Nadalom a Federerom, aby sa vyhli udalosti Masters 1000

Mať troch hráčov draftovaných vo Philadelphii a potom vytvoriť vybraný tím, akým je tím USA, je určite dobrým znamením pre rast hokeja v regióne.

Sledovanie Gauthiera bude pre fanúšikov Flyers veľkým lákadlom a nie je to len člen organizácie, ktorý bude súťažiť. To preto, že švajčiarsky obranca Brian Zanetti bude o pár mesiacov súťažiť na svojom druhom Svetovom juniorskom turnaji.

Zanetti, výber zo štvrtého kola 2021, odohral posledné dve sezóny za OHL Peterborough Beats. 6-noha-3, 192-libra Zanetti bol navrhnutý ako malý projekt Otočilo to niekoľko hláv Svojou súťaživosťou a defenzívnymi schopnosťami v organizácii Flyers. Turnaj mu poskytne veľkú skúšku, keďže Zanetti bude mať za úlohu spomaliť popredných hráčov v A-skupine, Kanade a Spojených štátoch.

Zanetti sa naďalej zlepšuje a bude zaujímavé sledovať, ako si povedie individuálne pre švajčiarsky tím.

“ čítaj viac: Profil vyhliadky Flyers: Obranca Peterborough Petes Scout Brian Zanetti

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close