Ekonomika

Dacia Logan / Sandero: Interiér je odhalený. Bude mať tiež veľký „tablet“ – Magazine – Auto

Len v pondelok ukázala Dacia prvé oficiálne obrázky dlho očakávaných nových dvojčiat a dnes už máme fotografiu interiéru. Tentokrát nepochádza z Mioveni, ale zo smartfónu nechceného fotografa.

Logan a Sandero posunú kvalitu a dizajn aj v kabíne. Získajú samostatne stojaci displej infotainmentu a členitejší tvar palubnej dosky. Autor: Duster Trails

Aj keď sa Daci až do zverejnenia oficiálnych snímok 7. septembra podarilo ustrážiť vonkajší dizajn dlho očakávaných modelov Logan a Sandero tretej generácie, o interiéri sa povedať nedá. Na internet sa dostala fotografia kabíny jedného z predsériových prototypov. A bez akejkoľvek kamufláže. Môže pochádzať z testov alebo priamo z výrobného závodu. Dôležité však je, že dokumentuje to, čo sa v podstate očakávalo. V kabíne sa posunie dopredu aj posun v dizajne rumunských dvojčiat.

Naznačovali to už fotografie exteriéru, kde bolo niečo vidieť za čelným sklom, ktoré pripomínalo samostatne stojaci displej infotainmentu EasyLink. A naozaj, je to tak. Novinky budú mať väčšiu centrálnu obrazovku umiestnenú v oveľa pohodlnejšej polohe, čo sa týka ovládania a čítania informácií. Prístrojový panel obsahuje klasické analógové prístroje. Volant zostal pôvodný, rovnako ako páčky na stĺpiku riadenia. Palubná doska však bude členitejšia, za čo môžu aj pevnejšie vetracie otvory.

Škoda, že nevidím stredovú konzolu. Tento pohľad by nám povedal, či Logan a Sandero budú alebo nebudú mať automatickú klimatizáciu. Vonkajšie Sandero Stepway určite pridá ďalšie prvky, ako napríklad špecifické čalúnenie a neodmysliteľné logá. Na riešenie hádaniek nebudeme musieť dlho čakať. Dacia predstaví tretiu generáciu 29. septembra. Nie je však vylúčené, že práve na základe uniknutého obrazu boli poverené oficiálne fotografie interiéru skôr, ako bolo plánované. Je to lepšie ako šíriť zlý výstrel po sociálnych sieťach.

Páči sa vám tento článok? Podporte prosím kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať vám denné správy, rozhovory, komentáre, správy, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Aby sme pre vás mohli pracovať neustále a ešte lepšie, potrebujeme tiež vašu podporu.
Ďakujem za akýkoľvek finančný príspevok.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close