Veda

Ďalšie strely z Kovid-19 vytvárajú kameňolom pre miesta očkovania.

David McMillan si na Nový rok vzal dávku neskorej vakcíny Modern Kovid Inc. Počas nakupovania potravín v Giant, Washington, DC, 31-ročného asistenta prešiel farmaceut v obchode, ktorý sa usilovne snažil dostať dve dávky po dvojici zdravotníckych pracovníkov, svojej Zmeškané termíny. Bolo rozhodnuté obchod zavrieť za 10 minút a vyčerpávajúcu dávku bude treba vyhodiť.

Dvaja kolegovia v obchode a ďalší zákazník už tieto odmietli. Pán Macmillan a jeho 25-ročný priateľ sa šťastne prihlásili. „Bol som nadšený,“ povedal pán McMillan Uverejnite na TikToku Tento zážitok sa stane virálnym. „Hovorí sa, že ste vyhrali v lotérii.“

Pretože sa obmedzené zásoby pomaly hromadia na verejnosť, niekedy existuje aj ďalšia vakcína. Injekčné liekovky majú bonusovú dávku alebo dve, ak má vakcinačná súprava účinnejšie striekačky. Niektorí ľudia premeškajú schôdzky a ich výstrely padajú, aby vakcína nevyšla nazmar. Niektoré očkovacie miesta sú ochotné dávať strely novým skupinám ľudí alebo chcú vakcínu presunúť cez hranice krajov alebo štátov, kde na ňu ľudia čakajú, len aby ju zadržali miestne úrady. Mraznička niekedy inšpiruje preteky, aby získali výstrely do zbrane.

Toto je ďalšia vrstva zložitosti pre očkovacie miesta, pretože zápasia s logistikou najväčšej očkovacej kampane v histórii. Vakcína mínus Pfizer Inc. sa skladuje pod 76 stupňov Fahrenheita a moderná vakcína sa uchováva pod 5 stupňov Fahrenheita. Po roztopení sa ani jeden nemôže uchovávať v mrazničke.

V utorok to uviedlo americké ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb Všetkých viac ako 65 ľudí A každý, kto už je prítomný, by mal mať nárok na výstrel a uvoľniť milióny dávok, ktoré zadržal pre druhú dávku pre zdravotníckych pracovníkov. Rozšírená spôsobilosť pomôže očkovacím webom nájsť ochotných záujemcov. Zatiaľ čo niektoré miesta nemusia byť schopné zvládnuť strely čo najrýchlejšie kvôli problémom s personálnym obsadením, v zime pribúda prípadov Kovid-19. A niektorí možno budú musieť na konci každého dňa čeliť problému s odpadom.

READ  Vedci sa domnievajú, že planéta stratila pôvodné prostredie a vytvorila nové

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close