Zábava

Dcéra Heidy Klumovej sa objavila na obálke časopisu. Jeho krása vám vyrazí dych

Jablko nepadá ďaleko od stromu. Dôkazom toho je najstaršia dcéra jednej z najúspešnejších modeliek na svete Heidi Klum. Iba 16-ročná Leni vstúpila do sveta modelingu skutočne pôsobivo.

To, že na najstaršiu dcéru nemeckej topmodelky vplýva rovnaká krása ako jej slávna matka, si médiá všimli už v útlom veku. Jej blond vlasy, výrazné oči a pekne tvarované, plné pery mnohých fascinovali a možno nikto nepochyboval, že aj mladá Helene mala predpoklady stať sa úspešnou modelkou. Na rozdiel od iných slávnych detí však Leni, ako ju nazýva rodina a známi, žije v čo najväčšej ústraní – a tiež pridáva veci na sociálne siete len sporadicky.

Chcela byť dlho modelkou

Helene Boshoven Samuel sa narodila modelke, keď mala 31 rokov. Jej otcom je vplyvný, dnes už 70-ročný taliansky multimilionár Flavio Briatore. Napriek sláve sa však rodičia snažili, aby ich dcéra vyrastala v najbežnejšom možnom prostredí, a tak okrem toho, že chodila do bežnej školy, viedla normálny život a rodičia ju na spoločenské udalosti brali iba sporadicky. Namiesto toho sa napríklad vo voľnom čase venovala umeniu, konkrétne maľbe.

Tento mesiac sa však objavila na titulnej strane prestížneho časopisu Vogue. Nemecké vydanie časopisu malo obrovský úspech – Heidi umožnila svojej dcére po prvýkrát vystúpiť pod vlastným menom a začala pracovať na svojej kariére. “Šestnásť je vhodný vek na to, aby ste sa začali venovať modelingu. Môžete smieť viesť auto, môžete mať oficiálny účet na instagrame a ukázať svoju tvár. A to, že môžete začať s vami na nadpise Vogue, je privilégium,” “ prezradil nemeckému časopisu Heidi. Samotná Leni priznala, že ju tento svet lákal už dlho. „Bolo len otázkou času, kedy som sa stala matkou modelkou, ” povedala vychádzajúca hviezda.

“Prvá modelingová ponuka prišla, keď som mal 12 alebo 13 rokov, od značky, ktorú som rád nosil. V tom čase som prosil svoju mamu, ale bez šance. Teraz chápem, že to bude príliš skoro,” dodal Lenny.

Sláva mi určite

Krátko potom, čo vyšiel nový nadpis, hotová Leni začala hotovú. Nielenže mala na sociálnych sieťach niekoľko desiatok tisíc fanúšikov, Instagram mladú tínedžerku okamžite overil pomocou oficiálneho účtu – presne tak, ako to v rozhovore spomenula Heidi. Nehovoriac o tom, že fotografi a známe značky sa o blond kráske nepochybne roztrhnú, pretože meno Klum je v modelingovom svete známkou prestíže.

Na videách zverejnených samotným časopisom, ale aj modelkou je zrejmé, že Leni je prirodzený talent. Pri fotografovaní vyzerá sebavedome, akoby pred objektívom stála dlhé roky. “Niekedy ju vezmem na scénu, kde sa učí nielen odo mňa, ale aj od ľudí, ktorí tam pracujú. Chce len robiť to, čo robím ja,” Heidi vysvetlila svoje schopnosti. A už teraz vieme, že o pár rokov bude minimálne taká úspešná ako Kaia Gerber, dcéra inej supermodelky.

READ  Kedysi filmová sexica a dnes ... Herečka sa podpísala pod vek a intervencie!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close