šport

Deň uzávierky prestupov 2022 NAŽIVO: Najnovšie správy, keď Chelsea dosiahla zmluvu so stredopoliarom Juventusu Denisom Zakariu

WPoďme sa pozrieť na prestupové obdobie 2022 naživo. Budeme vás držať až do zatvorenia okien dnes večer o 23:00 a uistíme sa, že ste vždy informovaní o všetkých fámach, obchodoch a transferových rozhovoroch, ktoré prichádzajú do posledného dňa rekordného leta.

Kluby Premier League previedli počas tohto obdobia približne 1,7 miliardy libier, čím pohodlne prekonali predchádzajúci rekord 1,4 miliardy libier z roku 2017.

Jedným z významných krokov, ku ktorému dnes zrejme nedôjde, je dlhodobý odchod útočníka Cristiana Ronalda z Old Trafford.

Eric den Haag povedal, že 37-ročný hráč by mohol opustiť Manchester United: „Sme s ním spokojní, sme šťastní, že je tu a chceme spolu vyhrať sezónu.“

Postup United pre Anthonyho a brankára Newcastlu Martina Dúbravku zostáva aktívny, keď sa blíži konečný termín, hoci klub, ktorý bol spájaný so starým chlapcom Memphisom Depayom, by mal zabezpečiť obe zmluvy.

Chelsea by mohla byť dnes najvyťaženejším klubom Veľkej šestky, pretože tím Thomasa Tuchela urobil šialený 140 miliónov libier za posledný deň pre Wesleyho Fofana za 70 miliónov libier.

Budú tiež pracovať na odchodoch pre množstvo hráčov, pričom Michy Batshuayi hľadá nový klub, zatiaľ čo Brighton vedie preteky o získanie Billyho Gilmoura, hoci Everton tiež prejavil záujem o škótskeho reprezentanta.

Tréner Liverpoolu Jurgen Klopp pripustil, že možno bude potrebovať ďalšieho stredopoliara, pričom Jordan Henderson sa zranil pri včerajšom víťazstve nad Newcastlom.

Southampton a Leeds bojujú o získanie vysoko hodnoteného krídelníka Codyho Kakpa z PSV.

Zostaňte naladení, počas celého dňa vám prinesieme všetky novinky.

READ  Priamy prenos a predpoveď Ruud vs Molcan pre ATP Munich Open 2022

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close