Technológie

Designs, obdivovaný A-listom, strávil mesiace v trpkej právnej bitke, počas ktorej zavolal políciu a urobil odporné online urážky.

  • Donna Ida Thornton sa prudko pohádala so svojím staviteľom Keithom Elliottom.

Samozvaná „Jean Queen“ Donna Ida Thornton mala všetko, keď sa objavila v sekcii lesklých nehnuteľností v národných novinách vo svojom sídle za 1,2 milióna libier.

Austrálsky módny magnát, ktorý navrhuje nohavice pre celebrity vrátane Amandy Holden a Jodie Kidd, povedal, ako jej džínsové impérium umožnilo stať sa ženou panstva.

Ale aj keď je nadšený z obnovy 16-spálňového Langdon Court uvedeného na II. stupni ako butikový hotel, nie je to žiadna anglická vidiecka hlúposť.

50-ročný miliardár sa dostal do búrlivej hádky so svojím staviteľom Keithom Elliottom, čo viedlo k privolaniu polície a krutým urážkam online.

Teraz musí pani Thornton zaplatiť miestnemu dodávateľovi 236 000 libier po tom, čo sudca v januári rozhodol v jej prospech.

S názvom „Ako sa Donna Ida Jean dostala z kráľovnej do panstva“ hovorí, ako pani Thorntonová, ktorú nazýva „Bobby Dassler“, a jej britský manžel (na obrázku spolu) obnovili panstvo do jeho bývalej slávy.
Hoci chcel zrekonštruovať 16-spálňový Langdon Court (na obrázku) na boutique hotel, ktorý sa nachádza na zozname II. stupňa, nebola to žiadna ikona anglickej krajiny.
50-ročná miliardárka bola uzavretá v trpkom spore so svojím staviteľom Keithom Elliottom (na obrázku), čo viedlo k tomu, že zavolala políciu a vrhla škaredé urážky online.
Samozvaná „Jean Queen“ Donna Ida Thornton (na obrázku) mala všetko, keď sa objavila v sekcii lesklých nehnuteľností v národných novinách vo svojom sídle za 1,2 milióna libier.

Minulý týždeň to však pán Elliott podal na Najvyšší súd a tvrdil, že stále nedostal ani cent.

Protipohľadávka pani Thorntonovej bola podaná na rovnakú sumu.

Spor sa začal, keď pani Thorntonová a jej manžel, reštaurátor Robert Walton (67), v decembri 2022 prepustili pána Elliotta v dôsledku sporu o jeho ceny.

Vzťahy sa zhoršili, keď Bilder často uverejňoval online informácie o jeho zaobchádzaní a odvete na súdoch.

Minulý mesiac sa pochválil svojim úspechom: „Nemôžete zaplatiť? Berieme to!!! Myslím, že teraz máme hotel…“

Pani Thorntonová povedala, že bola vystavená najhoršiemu zneužívaniu zlomyseľnými klamstvami o nej, ktoré bolo príliš zlé zverejniť.

Keď vlani v Langdon Court rozbili okno, zavolala políciu v obave, že ho pán Elliott zastrelil vzduchovkou.

Bobby Thornton a Donna Ida sa 24. septembra 2019 v Londýne zúčastňujú súkromnej párty na oslave uvedenia kombinézy Donna Ida 'Cassandra' v Black Row.
V hotelovej kuchyni je mimoriadne veľký sporák Bertazzoni a dom má slnečnú miestnosť so skleneným stropom a rastlinami od steny po stenu.
Kimberly Garner a Donna Ida sa zúčastňujú nákupnej akcie Concept Foundation na Concept, Kings Road, Londýn 13. októbra 2016 v Londýne

Nemala žiadne dôkazy a nepodnikli žiadne kroky. Nič z toho sa však v The Times vlani v marci nespomínalo.

S názvom „Ako sa Donna Ida Jean dostala z Queen do Manor“ hovorí, ako pani Thorntonová, ktorú nazýva „Bobby Dassler“, a jej britský manžel obnovili panstvo do jeho bývalej slávy.

READ  Slovenskú ekonomiku ohrozuje dominancia čínskych elektromobilov - EURACTIV.com

Keď ho v roku 2021 kúpili, zabalili ho spolu so svojimi piatimi čivavami, perličkami, záchranárskymi kačicami a lamami, včelami a kačicami spolu so sedatívami.

Pani Thorntonová povedala, že sme začali s fázou „vytrhnutia“ vo februári 2022, kde 30 pracovníkov opravovalo zrútené podlahy, prenikanie vody a všeobecné ničenie.

„Ak sa podlaha prepadne, vyhodia ďalšiu stenu,“ zvolal a navrhol, aby sa sústredili na svoju prácu.

Po nainštalovaní 4 000 štvorcových stôp mramoru, 10 000 štvorcových stôp kobercov spolu s 12 míľami elektrického kábla, sa v júli ujali doboví experti na nehnuteľnosti spolu s elektrikármi, inštalatérmi, tesármi a interiérovými dizajnérmi.

Austrálsky módny magnát (na obrázku 2017) ¿ Ako jej džínsové impérium umožnilo stať sa panskou dámou Dizajnérske nohavice obdivujú celebrity vrátane Amandy Holden a Jodie Kidd
Napriek sporom s pánom Elliottom je Langdon Court (na obrázku) teraz špičkovým hotelom s cenami až 750 libier za noc.
Dve z podnikov pani Thorntonovej boli predtým zatvorené kvôli dlhom v celkovej výške 3,5 milióna libier.

Súkromná izba páru má posteľ Christobel a liatinovú vaňu. Pre ich čivavy sú tu priestory na spanie, kuchynka a päť panelové stánky, kde môžu psy jesť individuálne.

V hotelovej kuchyni je super veľký varič Bertazzoni a dom má slnečnú miestnosť so skleneným stropom a rastlinami od steny po stenu.

Napriek sporom s pánom Elliottom je Langdon Court teraz špičkovým hotelom, kde ceny dosahujú až 750 libier za noc.

V minulosti boli zatvorené dva podniky pani Thorntonovej, ktoré veriteľom dlžili takmer 3,5 milióna libier.

Pán Elliott (42) z Hunstonu v štáte Devon pre Mail povedal: „Je to hrozné. Oplatilo sa. Chcem dostať peniaze späť.“

Pani Thorntonová odmietla prípad komentovať.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close