šport

Do štábu Sue Greyhounds sa vracia známa tvár

Sandra Findlay okrem svojho pôsobenia v Greyhounds spolupracovala s mnohými súčasnými a bývalými hráčmi NHL.

tlačová správa
Sue Greyhounds
*****************************
Generálny manažér Soo Greyhounds Kyle Raftis dnes oznámil pridanie Sandry Findlay do organizácie ako novej inštruktorky silového korčuľovania v tíme.

„Som veľmi nadšený a rád, že sa vraciam do organizácie Sue Greyhounds a trénerského tímu na roky 2023-24. Teším sa na spoluprácu s trénermi a zdieľanie mojich odborných znalostí a vášne pre rozvoj našich hráčov. „Budem sa snažiť pomôcť hráčom dosiahnuť ich ciele v korčuľovaní, ako najlepšie vedia,“ povedal Findlay.

Findlay z Echo Bay, Ont., sa znovu pripojil k organizácii v roku 1997, keď s nimi prvýkrát začal.

V minulosti spolupracoval s trénermi Daveom Cameronom, Craigom Hartsburgom, Dennym Lambertom a Drewom Bannisterom.

Sandra prináša pôsobivý profil kvalifikácií a skúseností, vrátane viac ako 35 rokov trénovania silového korčuľovania a krasokorčuľovania, vrátane hokejovej asociácie Sault Major a Sault Female Hockey League.

Niektorí z Greyhoundov a miestni hráči, s ktorými pracoval, zahŕňali Josepha Wasiceka, spolu s Jordanom Smithom, Jakeom Mussinom, Darnell Nurse, Colinom Millerom a čerstvým víťazom Stanley Cupu Mikeom Amadiom.

Sandra a jej rodina sú dobre známi svojou prácou na ľade, keďže jej dcéra Terra reprezentovala Kanadu aj Francúzsko na rôznych medzinárodných krasokorčuliarskych úrovniach, zatiaľ čo jej syn Brett odohral tri sezóny v OHL (Sue/Peterborough). Nedávno som ho navštívil v zahraničí na Slovensku.

*****************************

READ  Časová os vzťahu Rogera Federera a manželky Mirky Federerovej

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close