Svet

DStv predstavuje optický internet pre neschopné streamovanie cez MultiChoice TV Box

Rodina pozerá televíziu. (Foto: Getty Images)

  • DStv spustila Internet cez vlákno, ktorý zákazníkom poskytne neobmedzené optické pripojenie.
  • S novou DStv Streama môžu diváci sledovať obsah z DStv a ďalších streamovacích služieb cez internetové pripojenie.
  • TV box premení kompatibilné zariadenia na inteligentné televízory.

MultiChoice rozširuje internet DStv o neobmedzené vlákno. Juhoafrickí diváci môžu teraz sledovať DStv a inú zábavu cez optické pripojenie na novo spustenom DStv Streama.

Vo vyhlásení zverejnenom pre médiá v piatok popoludní DStv uviedla, že „prinesie konektivitu do juhoafrických domácností“.

„DSTV Internet over Fiber ponúka zákazníkom neobmedzené optické pripojenie, prístup k väčšiemu streamovaniu a viac zábavy,“ uvádza sa vo vyhlásení.

DSTV Streama „poskytne obsah z DSTV a iných streamovacích služieb cez spoľahlivé internetové pripojenie, čím premení kompatibilné zariadenia na inteligentné televízory a poskytne používateľom prístup do väčšieho sveta zábavy.“

DStv Streama podporuje rôzne aplikácie ako Netflix, Showmax, Prime Video a YouTube. Moje vyhlásenie o širokopásmovom pripojení Disney+ v piatok ešte nevyjde na TV box. Hovorca MultiChoice pre publikáciu uviedol, že aplikácia bude pridaná „čo najskôr“.

DStv Internet over Fiber má v súčasnosti dva produkty:

Prvý zväzok

Prvý balík optických káblov za štandardnú 24-mesačnú zmluvu za 699 RUB ponúka televízny box DStv Streama a predplatné DStv Compact s neobmedzeným vláknom a smerovačom 25 Mb/s/10 Mb/s.

Druhý zväzok

Druhý balík optických káblov za štandardnú 24-mesačnú zmluvu za 999 RUB ponúka aj neobmedzené optické pripojenie 25 Mb/s/10 Mb/s a smerovač, TV box DStv Streama a predplatné DStv Premium.

Satelitná televízia je zahrnutá za rovnakú cenu pre zákazníkov, ktorí si poskytnú vlastný dekodér. Noví zákazníci majú prístup k internetu DStv cez vlákno Pri pohľade na webovú stránku DStv a postupuje sa v troch krokoch.

READ  Rakúsky agent obvinený zo zverejnenia fotografie „Hitlerovho obľúbeného jedla“ na Facebooku | V zahraničí

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close