Technológie

EA FC 24 Demo: So správou o FIFA 24 demo EA…

Demo verzia EA FC 24 by mohla poskytnúť dlhoročným fanúšikom aj nováčikom pohľad na nástupcu série FIFA od EA. Napriek tomu komentáre viceprezidenta EA Sports Davida Jacksona spochybňujú možnosť vydania demo verzie FIFA 24.

EA Sports FC Demo: Bude existovať demo pre EA FC 24? | © EarlyGame/EA Sports

Hoci bolo štandardnou praxou vydať bezplatné demo všetkých hier FIFA, demo nebolo zahrnuté v niekoľkých posledných vydaniach, čo bolo veľké prekvapenie pre mnohých, ktorí chceli vyskúšať FIFA 21, 22 a 23.

Zdá sa, že EA verí, že hráči si kúpia ich novú hru aj bez skúšobnej verzie…

Demo EA FC 24: Prečo by bezplatná testovacia edícia FIFA 24 mohla byť prínosom pre EA Sports

Zatiaľ čo FIFA v posledných rokoch nemala demo, myšlienka demo EA FC 24 dáva zmysel z niekoľkých dôvodov. Po skončení série FIFA sa chce EA určite rozvíjať Vzrušenie a rozruch okolo ich hry. Prinúti hráčov hovoriť, vzbudzuje očakávanie a priťahuje nových fanúšikov k sérii.

Predstavte si vzrušenie z toho, že môžete nahliadnuť do nových hodnotení pre najlepších hráčov…

Dobre navrhnuté demo môže byť silným marketingovým nástrojom, ktorý vyzdvihne najlepšie nové funkcie EA FC 24 a povzbudí hráčov, aby si hru kúpili. Možnosť vyskúšať si hrateľnosť, grafiku a nové funkcie by mohla priniesť vzrušenie z čias, keď EA vydávalo pravidelné ukážky FIFA.

Vydavateľ má však iné plány…

Hodnotenie EA Sports FC 24 uniklo 100 najlepším hráčom
EA Sports FC 24 Demo: EA zdieľa prvé screenshoty z hry a dúfajme, že vydajú aj malú bezplatnú verziu pre svoju novú hru. | © EA Sports

Dátum vydania ukážky EA FC 24: EA s jasným vyhlásením

David Jackson, viceprezident marketingu značky v EA Sports, potvrdil, že bezplatné ukážky budú minulosťou. Tento postup odôvodnil tým, že obsah o Demo verzie sa často výrazne líšia od finálneho produktu.

Jackson to označil za prvoradé Cieľom ukážok nie je poskytnúť hráčom ukážku novej hryPráve naopak Zbierajte spätnú väzbu od hráčov. EA to teraz dosahuje s beta verziou hry.

READ  Radiohead je teraz v Fall Guys, Fortnight a Rocket League

Ak máte záujem stať sa EA playtesterom a zabezpečiť si kód pre uzavretú beta verziu, všetky potrebné informácie nájdete tu:

Tento článok obsahuje označené pridružené odkazy [shopping symbol]. Títo partneri nám môžu za určitých podmienok zarobiť malú províziu. To nikdy neovplyvní cenu produktov pre vás.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close