šport

Elite Prospects sa stáva oficiálnym priemyselným partnerom majstrovstiev sveta juniorov 2024 IIHF

Elite Prospect, popredná svetová hokejová platforma od Everysport Media Group, bude oficiálnym živým partnerom Majstrovstiev sveta juniorov IIHF 2024, ktoré sa majú konať od 26. decembra do 5. januára v Göteborgu.

Toto partnerstvo podčiarkuje silný záväzok Elite Prospects k ľadovému hokeju a jeho globálnej komunite.

„World Juniors je hlavným podujatím pre juniorský hokej na svete a najlepším turnajom, aký v medzinárodnom hokeji momentálne máme,“ povedal generálny riaditeľ Elite Prospects. Peter Shipner povedal. „Toto je dôležitý zápas pre všetky aspekty toho, čo robíme v Elite Prospects, a dokonale sa spája s naším cieľovým publikom.“

Elite Prospects už v rôznych formách podporuje rast medzinárodného hokeja
tratí a teraz sa pripája k zoznamu národných partnerov pre Majstrovstvá sveta juniorov 2024 IIHF. Turnaj je významnou udalosťou v medzinárodnom ľadovom hokeji a úroveň záujmu našich priaznivcov každoročne zvyšuje návštevnosť webových stránok Elite Prospects na rekordnú úroveň.

„Elite Prospects bola založená vo Švédsku a sme hrdí na svoje korene. Usporiadaním turnaja v Göteborgu nám umožňuje oslavovať naše švédske dedičstvo a zároveň poskytuje platformu pre začínajúcich hráčov, aby sa spojili s hokejovou komunitou. Majstrovstvá sveta juniorov IIHF je každoročne významnou udalosťou na Elite Prospects a sme hrdí na to, že môžeme sponzorovať Rolls Royce juniorského hokeja,“ povedal Sipner.

„Sme radi, že môžeme spolupracovať s Elite Prospects ako oficiálnym priemyselným partnerom pre rok 2024.
Majstrovstvá sveta juniorov IIHF. Ich oddanosť hre je v súlade s našou víziou
Rozvíjať mladé talenty a poskytovať súťaž na svetovej úrovni,“ povedal Michael Haglund, generálny sekretár Majstrovstiev sveta juniorov 2024 IIHF.

Používatelia Elite Prospect môžu očakávať množstvo obsahu z turnaja v Göteborgu na www.EliteProspects.com, vrátane exkluzívneho obsahu zo zákulisia švédskeho juniorského národného tímu.

READ  Čo teraz s Isaacom Christie-Davisom v Barnsley?

O Elite Opportunities

Elite Prospects je popredná svetová hokejová platforma spájajúca fanúšikov, hráčov, agentov, skautov a manažérov klubov. So sloganom „Brána do hokeja“ je poslaním slúžiť ako dohadzovač pre aktívnych hráčov a globálne komunitné centrum pre všetkých v hokeji. Elite Prospects má približne 20 000 platených predplatiteľov a viac ako 300 000 členov a stránka navštívi približne 1,5 milióna jedinečných návštevníkov týždenne.

O Majstrovstvách sveta juniorov IIHF 2024

Majstrovstvá sveta juniorov 2024 IIHF sú súťažou pre najlepšie národné tímy do 20 rokov.
Tento rok sa bude konať vo švédskom Göteborgu. V skupine A je na čele hostí Švédsko.
Nasadená Kanada a Fínsko, Nemecko a Lotyšsko. V B-skupine si vo štvrťfinále o prestížne miestenky zahrajú Česko, USA, Slovensko, Švajčiarsko a postupujúce Nórsko.
finále. Skupina A bude hrať v Scandinavia Arene a skupina B vo Frölundaborg Arene. 2024 IIHF WJC sa bude konať od 26. decembra 2023 do 5. januára 2024. Pre viac informácií o 2024 IIHF World Juniors navštívte worldjuniors.hockey.

„Okrem nášho popredného svetového spravodajstva na EP Ringside a Elite Prospects budeme mať tiež silné zastúpenie na štadiónoch v Göteborgu,“ povedal Sipner. „Fanúšikovia a osoby s rozhodovacou právomocou v hokejovej komunite budú môcť interagovať s Elite Prospects priamo na mieste a dozvedieť sa viac o našich štatistických nástrojoch pre mediálnych profesionálov, fanúšikov a zamestnancov klubov. Budeme veľmi aktívni s obsahom zvnútra arény a určite budeme prezentovať naše priemyselné nástroje pre začínajúcich hokejistov.“

Pre viac informácií kontaktujte Petra Sibnera, prezidenta Elite Opportunities

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close