Ekonomika

Ensana debutuje v Grécku kúpeľmi inšpirovanými Hippokratovou filozofiou zdravia

Európsky prevádzkovateľ kúpeľných hotelov Ensana rozširuje svoje portfólio o vlajkovú loď v Grécku.

Ensana, ktorá bola spustená v roku 2019, spravuje 27 hotelov v Českej republike, Maďarsku, na Slovensku, v Rumunsku a Spojenom kráľovstve, z ktorých mnohé sa nachádzajú v historických kúpeľných mestách známych svojimi prírodnými liečivými zdrojmi a regeneračnými vlastnosťami.

Značka Ensana je založená na integrovanom prístupe k zdraviu, ktorý kombinuje prírodné liečivé zdroje s prvotriednou klinickou odbornosťou a moderným diagnostickým testovaním.

Nachádzajúcu sa na pláži Kamari, nadchádzajúcu destináciu Santorini – Kamari Beach Hotel – vybuduje TKC Koleksion SA a bude ho riadiť Enzana. Termín otvorenia ešte nie je potvrdený.

„Sme veľmi nadšení, že môžeme oznámiť, že rozširujeme značku do Grécka,“ povedal Frank Halmos, generálny riaditeľ Ensana.

„Santorini doplní náš zoznam zaujímavých destinácií v celej Európe a ponúkne nové príležitosti pre našich zákazníkov.“

Petra Lelowska, viceprezidentka Ensana Group, vysvetlila, že kúpeľná ponuka hotela bude založená na presvedčení dvoch z najznámejších lekárov starovekého Grécka, Hippokrata a Caela.

Obaja verili, že cvičenie a vyvážená strava vedú k lepšiemu zdraviu a dlhšiemu životu.

„Tešíme sa, že skombinujeme tieto starodávne znalosti s našimi odbornými znalosťami a miestnymi prírodnými zdrojmi Santorini, ako je morská voda, morské riasy a bahno, s cieľom vyvinúť programy, ktoré zlepšia zdravie našich hostí,“ dodala Lelowska.

Grécke zdravotnícke hospodárstvo si v posledných mesiacoch získalo pozornosť po úvodnej konferencii o globálnej ekonomike zdravia, ktorá sa konala v januári. Podujatie sa snažilo predviesť potenciál Grécka stať sa poprednou destináciou zdravotného a wellness cestovného ruchu.

Skupina medzinárodných rečníkov – vrátane Suzy Ellis a Andrewa Gibsona – skúmala témy vrátane toho, aby sa Grécko stalo wellness destináciou, grécka wellness identita a aké príležitosti, trendy a výzvy Grécko čelí, keď sa snaží stať sa etablovaným hráčom v oblasti zdravia a wellness. trhu. .

READ  India mala dobrú pozíciu na to, aby ukradla pochod na Čínu – ale neinvestovala do svojho ľudského kapitálu

Najdôležitejšie a hlavné poznámky pozri Kúpeľný biznisOficiálna správa o udalosti.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close