Technológie

Exkluzívne – Podrobnosti o Live Service Hub od Assassin's Creed Infinity

Podrobnosti o Assassin's Creed Infinity boli prvýkrát odhalené Jason Schreyer cez Bloomberg V exkluzívnej správe zverejnenej v roku 2021. Ubisoft odhalil niekoľko malých náznakov z Assassin's Creed Infinity, ale to, čo nový hub obsahuje, je stále záhadou – ale tu sa dostávame k nám.

Assassin's Creed Infinity bude v podstate jadrom franšízy, z ktorej sa budú spúšťať hry vrátane Red, Hexe a Invictus. Ukážkové zábery poskytnuté Insider Gaming (pod podmienkou, že zábery nebudú zverejnené) ukazujú, ako používateľ prechádza z Infinity Hub do Assassin's Creed Red v priebehu niekoľkých sekúnd. Po hrách jednotlivo 'späť' do stredu.

Hlavným zameraním spoločnosti Infiniti je priama ponuka služieb, všetko rozprávané prostredníctvom moderného príbehu. Na začiatok sa Infinity spustí v rovnaký deň ako Red a bude mať veľa funkcií, ktoré by ste očakávali od živej služby.

'The Exchange' bude obchod s predmetmi, ktorý dá dvom predstaviteľom Reda, Nao a Yasuke, možnosť nakupovať dennú a týždennú kozmetiku v hre. Okrem The Exchange má Infinity aj funkciu „Sync“, ktorá umožňuje hráčovi prístup k „Projektom“ pre každého protagonistu. Aby sme ich vysvetlili v najjednoduchšej forme, projekty sú mini „bojové prihrávky“ s príbehom, ktorý dáva hráčom možnosť získať kozmetické odmeny. Projekty budú v Infinity aj naďalej pribúdať, hlavne so zameraním na DLC a nové vydania hier alebo ako prostriedok na udržanie záujmu hráčov o absenciu nového obsahu.

Je zrejmé, že súčasnou stratégiou Ubisoftu s Infinity je vydať hlavnú hru každé dva roky s menšími skúsenosťami medzi nimi. Červená je naplánovaná na koniec tohto roka, Invictus – ponuka pre viacerých hráčov – je naplánovaná na rok 2025 a Hex na rok 2026. Tá bola nazvaná „The Darkest Assassin's Creed Game Ever“, v ktorej sa objavila hlavná ženská rola (v súčasnosti sa volá Elsa) po prvýkrát od Assassin's Creed Chronicles: China z roku 2015.

READ  Tu je prvý pohľad na Juliet z remaku Lollipop Chainsaw

Medzi ďalšie projekty patrí Obsidian (remake Black Flag), Nebula (India, Aztécka ríša a stredomorské prostredie), Raid (free-to-play kooperácia pre 4 hráčov v PVE), Echoes (ďalší titul pre viacerých hráčov) a ďalší Remake Assassin's Creed by mal vyjsť do konca dekády.

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o Assassin's Creed Infinity z tlamy koňa, odporúčam vám to pozrieť Rozhovor pre Eurocommer So šéfom Assassin's Creed Marc-Alexis Coté.


Viac informácií o Insider Gaming nájdete v správe, že z Baldur's Gate 3 sa predalo viac ako 10 miliónov kópií.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close