Technológie

Zelda Speedrunner porazí Kingdom Tears za menej ako hodinu

Obrázok: Nintendo Life / Nintendo

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom je vonku necelý mesiac a vyzerá to tak, že rýchlici si už poriadne vylepšujú čas.

Po príbehu jedného muža, ktorý dokončil hru za 94 minút od vydania, sa speedrunnerovi ‚Zdi‘ podarilo poraziť pokračovanie Breath of the Wild (verzia 1.1.1 na „any%“ behu) len za 59 minút. a 22 sekúnd. Zdá sa, že je to o tri minúty rýchlejšie ako predchádzajúci svetový rekord a opäť o menej ako hodinu!

Celé si to môžete pozrieť vo videu nižšie, no majte na pamäti, že tam sú príbehové a koncové spoilery. Viac ako polovica behu je v skutočnosti len rýchly nadhadzovač postupujúci v štartovacej sekcii „Great Sky Island“. Okrem toho existujú triky na hranie so zbraňami – čo umožňuje Linkovi rýchlejšie sa pohybovať po zemi.

Takže, tu to máte – ak máte hodinu voľna, Kingdom Tears je celkom jednoduché. Samozrejme, že sa bavíme! Rozsah Linkovej novej cesty je obrovský a pokiaľ nie ste ostrieľaný rýchlik, ktorý rád preteká s časom, môže to trvať mesiace, kým dokončíte jednu hru.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close