Technológie

Far Cry 6 si môžete tento víkend zahrať zadarmo

Ubisoft oznámil bezplatný víkend pre Far Cry 6, kde majú hráči prístup k udalosti Stranger Things hry a ďalším. Far Cry 6 je tiež možné zakúpiť so zľavou 60 %.

Far Cry 6 bude prebiehať bezplatný víkend od 4. do 7. augusta, počas ktorého budeme mať prístup k obsahu hry Stranger Things, Rambo a Danny Trejo. Far Cry 6 je k dispozícii aj so zľavou 60 %.

Far Cry 6 si môžete tento víkend zahrať zadarmo

„V tomto bezplatnom víkendovom trháku zachráňte Yaru, bojujte s Dannym Trejom, choďte na štýl Ramba, zahrajte si našu akciu Stranger Things a ešte viac,“ povedali nám. Prebieha aj fotografická súťaž o najlepšiu „letnú atmosféru“ fotografiu alebo video zdieľané na TikTok, Instagram alebo Twitter s hashtagom #FarCry6FreeWeekendContest – okrem iných cien mohli víťazi získať AMD Radeon RX 6800 XT. Grafické znázornenie, grafická karta. Súťaž Photo Mode bude trvať o niečo dlhšie ako voľný víkend, do 12. augusta. Ak Far Cry 6 nevlastníte, tento bezplatný víkend bude vašou jedinou šancou zahrať si hru bez toho, aby ste si ju kúpili. Ubisoft potvrdil, že výpis For Cry 6 Xbox Game Pass je chybou. Predpokladaný čas dokončenia základnej hry je 60 až 80 hodín, ale ak máte záujem, tento voľný víkend by vám mal poskytnúť dostatok času na vyskúšanie podstatnej časti hry.

Naskočíte na voľný víkend Far Cry 6? Dajte nám vedieť v komentároch!

READ  Roboti ako čašníci alebo online testovanie vína. Inovácie sa pomaly presúvajú do slovenčiny

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close