Zábava

Federico Fellini sa objaví v komediálnej road movie Mateja Minna Never Give Up

– Na základe stretnutia Minnie s talianskym majstrom filmu film obsahuje skutočné, doposiaľ nevidené scény s Fellinim.

Riaditeľ Matej Mine

Slovenský filmár a producent Baňa Matej, Medzinárodne uznávaný pre svoje oceňované filmy o Sirovi Nicholasovi Vintonovi, All My Loves, Nickyho rodina A Dobrá sila: Nicholas Winton, Vráti sa ku svojim koreňom v ďalšom projekte. Minnie začala svoju filmovú kariéru Portrét režiséra V roku 1989 celovečerný film slovenského režiséra Juraj Zakubisco, Pre ktorý uskutočnil rozhovor Federico Fellini. Nový filmový projekt Minnie, Nikdy sa nevzdávaj, Sleduje mladého a nešťastného filmového režiséra, ktorý odcestuje do Talianska a robí rozhovor s Titanom svetovej kinematografie. Na základe vlastných skúseností Minnie bol projekt pôvodne plánovaný ako dokumentárny film, teraz však mal podobu komediálneho road movie.

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Mladý filmový režisér z komunistického Československa v roku 1989 robil rozhovory s Federicom Fellinim v buržoáznom Taliansku. Režisér začína cestu s filmovým štábom siedmich. Jana Motikov, Zo Slovenska Výroba trigónu, Povedal Sinuroba Nikdy sa nevzdávaj „Humorný príbeh o ťažkom živote filmových tvorcov, ktorý sa nachádza na pozadí troch ideológií socializmu, nacionalizmu a raného kapitalizmu.“ Vo filme budú uvedené „skutočné, nikdy predtým nevidené scény s Federicom Fellinim,“ dodal. Minnie a filmár, Patrick Boss Z trilógie Francois poznamenal, že film prichádza na päty zákulisným filmom ako Truffaut. Deň a noc A Woody Allen Hollywoodske výsledky.

Motiková pre Sinuropa povedala, že projekt je momentálne v štádiu prepisovania scenárov a prebiehajú rozhovory o koprodukcii. Po epidémii sa harmonogram projektu upravil a rok 2021 sa bude zameriavať na zapojenie koprodukcie a partnerov, financovanie, vyhľadávanie polohy a kreatívne a technologické výrobné riešenia. Opatrenia na výrobu sú plánované od februára do apríla 2022, pričom na kartách budú dve fázy primárnej fotografie: od mája do júna 2022 a od septembra do októbra 2022. Premiéra je určená predovšetkým na jeseň 2023 alebo na jar 2024. V súčasnosti prebiehajú rokovania o českých a talianskych koprodukčných partneroch, zatiaľ čo producenti hľadajú nemeckých koproducentov a koproducentov z webov VoD, prezradil Motikov.

READ  Tweet Chadwickova smrť sa stala najpopulárnejšou v histórii Twitteru - človek - veda a technológia

Nikdy sa nevzdávaj Produkoval Patrick Boss z Trigonu pre Slovensko a koprodukoval WIP, Česká republika a česká produkčná organizácia Madge Mini. Rozhlas a televízia Slovensko. Tento projekt získal podporu Slovenský audiovizuálny fond, Český filmový fond A Kreatívna Európa – médiá. Bol predstavený na koprodukčnom fóre West East West Trieste v roku 2014 a na medzinárodnom filmovom festivale v Terste v roku 2019. Kontinentálny film Spracovanie divadelného uvedenia pre územie Slovenska Pontonfilm Táto funkcia bude uvedená v kinách v Českej republike. Výrobcovia rokujú s potenciálnymi obchodnými agentmi.

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close