Zábava

Nikto neočakával ich rozchod: Zažili sme šťastie a úplné dno – ale sme navždy rodina, hovorí Separ a Tina

„Videli sme spolu časť sveta, vychovávali dve krásne deti, vybudovali spoločný dom … Ale tiež sme zažili veľmi ťažké okamihy, keď sme dosiahli úplne dno, nie finančné, ale skôr duševné …“

Sympatický pár slovenských výstav ukazuje, že sa môžete rozísť aj s priateľským a uctivým pohľadom.

S láskou spolu, s láskou od seba navzájom?

„Boli sme navždy rodinou spojenou s úžasnými siedmimi rokmi a dvoma dokonalými deťmi. Práve sme sa rozhodli neprekročiť viac ako pár,“ napísal Separ (33) dotykovým odkazom na jeho profile Instagram po snáď najťažšom rozhodnutí v jeho život.

Spolu so svojou manželkou, speváčkou Tinou (36), sa ocitli na križovatke a zdá sa, že ich spoločná cesta sa rozdelila a všetci sa rozhodli ísť iným smerom.

Separujte sa s Tinou v roku 2015

Fotogaléria

Separujte sa s Tinou v roku 2015

Zdroj: Profimedia

Stáli spolu v dobrom a zlom. Boli inšpirovaní, milovaní, boli najlepší priatelia, vychovali dve deti spolu. Tina, pravé meno Martina Csillagová, a Michael Kmeť, rapper Separ, sa oženili v máji 2014, menej ako pol roka po tom, čo sa zamilovali.

Rapper Separ sa tiež priblížil k výchove 7-ročného syna Leo, ktorého otcom je futbalista Richard Lásik. Vo februári 2015 sa narodila ich dcéra Tia Liliana (5), ktorá sa od narodenia volá Anička.

Tia Liliana alias Anička

Fotogaléria

Tia Liliana alias Anička

Zdroj: Instagram / separ__dms

Potom však prišlo niečo, čo ovplyvnilo kariéru speváka, prístup k životu a označilo ich vzťah. Po úplnom fyzickom kolapsu, keď polovica jej tela nereagovala, sa dozvedela, že trpí tvrdou diagnózou. roztrúsená skleróza, Tina sa rozhodla ísť svojou vlastnou cestou a bojovať bez medicíny.

READ  Jack Paul vs. Tommy Fury: Dátum, Čas začiatku, TV kanál a Live Stream

„Rozhodol som sa nechať chorobu odísť a doslova som sa jej opýtal – dobre, ak si tu, pravdepodobne by si chcel povedať niečo, tak si povedz a ukáž mi, ako žiť.“ Pripustila tiež chvíle, keď to bolo naozaj zlé. „Nemohol som zdvihnúť dieťa v náručí, ťahal som nohu za mňa.“

Bol jej podporou

Tina sa odrezala od sociálnych sietí, ustúpila a prežila rodinný život. Separ rozumel:

„Spoločnosť sa zámerne vyhýba, stratila energiu a túžba spoznať ľudí. Podporujem svoju ženu, som rád, že sa obetovala pre deti, pre mňa … V živote som našla partnera. Tina je muž, ktorý môže byť so mnou. Deväťdesiat percent ženskej populácie by si tapetovalo moju izbu, “úprimne priznal televízii JOJ po koncerte, na ktorom Tina nečakane účinkovala.

Separovaná s Tinou a deťmi - dcéra Tia Liliana a syn Leo

Fotogaléria

Separovaná s Tinou a deťmi – dcéra Tia Liliana a syn Leo

Zdroj: Instagram / separ__dms

Dokonca ani teraz, na konci vzťahu, neušetril čestné slová:

„Keďže nás roky podporujete a prajete si to, rozhodli sme sa, že sa od nás budete učiť a ako to skutočne je. Tina a ja sme spolu žili nádherné obdobie života, počas ktorého sa nám podarilo zažiť všetko, čo je opísané vo vete „k lepšiemu alebo k horšiemu“.

Videli sme spolu kúsok sveta, vychovali dve krásne deti, postavili spoločný dom …

Ale tiež sme zažili veľmi ťažké chvíle, keď sme dosiahli úplne dno, nie finančné, ale skôr duševné. Ale zvládli sme to tiež. Ako čas plynul a každý z nás sa začal zaoberať rôznymi témami a vecami, začali sme sa sťahovať. Rodina pre nás vždy bola na prvom mieste, ale začali sme vidieť témy, o ktorých sme hovorili, z rôznych uhlov a nenašli sme prienik.

READ  Jennifer Lopez (51) šokuje: Detailné zábery svojho NAHÉHO tela!

Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že pokiaľ je to možné v láske a mieri, navzájom sa vydáme svojou vlastnou cestou, “dodal.

Sme rodina navždy

To sa nemení. „Navždy sme boli rodinou spojenou s úžasnými siedmimi rokmi a dvoma dokonalými deťmi. Práve sme sa rozhodli nepokračovať ako pár. Nebolo to ľahké rozhodnutie,“ pripustil.

Oddeľte sa s Tinou a ich rodinou

Fotogaléria

Oddeľte sa s Tinou a ich rodinou

Zdroj: Instagram / separ__dms

Smútok fanúšikov z tejto správy netrval dlho:

„Bol si jediný pár, ktorý ma donútil uveriť, že láska je navždy. Iba vedomý pár sa môže spojiť s láskou a rozpadnúť sa s láskou,“ fanúšikovia ich tiež podporujú. A to nielen láskou, ale aj predvídavosťou. , pretože sa im to podarilo v krátkom čase.

Tina sediaca vedľa Separ oznámila, že hoci má teraz detox z Instagramu, je budúci mesiac späť a pripravuje nové piesne. Separ odpovedal: „Pozri, musel si sa rozísť, aby si začal spievať.“

Choroba, ktorú si nevyberie

Skleróza multipex ovplyvnilo to aj život operného speváka Martina Malachovského. Jeho manželka Iveta však stála pri boku 30 rokov, bez ktorých si nedokáže predstaviť svoj život. Počas nášho nedávneho stretnutia to známy moderátor prezentoval nádherne:

Nikto z nás nechápe, o čom je choroba, až kým sa ho to netýka. Niekedy sa pozerám na svojho manžela v noci a zaujímalo by ma, čo som to bol ja. Zvládnem to tak, ako to urobil? Zo svojho životného štýlu sa musel vzdať mnohých vecí, musel sa nechať vznášať.

Martin Malachovský a Iveta Malachovská so svojou dcérou Kristínou

Fotogaléria

Martin Malachovský a Iveta Malachovská so svojou dcérou Kristínou

Zdroj: Úradník Instagram / Iveta Malachovská

READ  Riaditeľ kalifornských škôl môže napriek kritike odcestovať na druhé funkčné obdobie | Apr

Pre nás je humor najdôležitejšou vecou. Snažíme sa čo najťažšie a smutnejšie chvíle využiť, na čo sa chceme spoločne tešiť. „Martin tiež spomalil, inak to nie je možné, oznámil koniec svojej kariéry, ale bojuje a teší sa z toho, čo má, stále prevládajú pozitívnejšie momenty.

„Jeden môže byť zničený, ale nie porazený.“

Držíme palce pre Tine a Separ, aby mohli pokračovať v oddelení v priateľskom duchu, a keďže rodičia Tine a veľa sily a inšpirácie pre jej prácu mali jej piesne vždy silnú výpovednú hodnotu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close