Hlavné správy

FIFA World Cup 2022 – European Qualification – Cyprus vs Slovakia Preview and Predpoveď

Vyberte hry, ktoré chcete počúvať, a TSZ vám pošle najlepšie náhľady, analýzy a predpovede priamo do vašej doručenej pošty. Zaregistrujte sa ešte dnes!

Fakty

Kedy sa deje Cyprus vs Slovensko? Streda 24Th Marec 2021 – 19:45 (UK)

Kde je Cyprus vs Slovensko? Neo GSP, Nikózia

Kde získam lístky na Cyprus vs Slovensko?? Najnovšie informácie o vstupenkách nájdete na oficiálnych webových stránkach každého národného tímu

Cyprus Vs Slovakia je na ktorom televíznom kanáli? Sky Sports

Kde môžem streamovať Cyprus vs Slovensko? Predplatitelia Sky Sports môžu súťaž streamovať priamo cez Sky Go

Predpoveď

Slovensko začína svoju kampaň skupiny H zájazdom tejto kvalifikácie európskych majstrovstiev sveta na Cyprus. Skupina H sa zdá byť na papieri veľmi otvorená, ale Chorvátsko bude ako favorit na prvé miesto v skupine. Slovensko prešlo dlhú cestu od svojho umiestnenia na tohtoročných letných európskych šampionátoch v novembri minulého roku a bude odhodlané zahájiť svoju kvalifikačnú cestu Svetového pohára výhrou. V skupine H sa neočakáva, že by Cyprus dokázal hrozbu. Prehral všetkých osem z posledných desiatich medzištátnych zápasov a vyhral iba raz. Aj keď je tu domáca výhoda v ich prospech, je nepravdepodobné, že by Cyperčania v tomto zápase spôsobili Slovensku veľké problémy a očakáva sa, že všestranná sila divákov zabezpečí, aby sa to skončilo pohodlným víťazstvom.

READ  Jill Biden, prvá dáma Ukrajiny, sa opäť stretáva, tentoraz na WH

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close