Svet

Finále Miss World 2024 sa bude vysielať na kanáli The Africa Channel v Spojených štátoch

Finále Miss World 2024 našlo svojho vysielacieho partnera na kanáli The Africa Channel, dozvedel sa TheWrap. V USA sa súťaž krásy bude vysielať výlučne cez sieť.

Trojhodinový televízny prenos 71. ročníka finále Miss World sa uskutoční 9. marca o 19:00 ET.

Tento rok zaznamenal rekordný počet súťažiacich zastupujúcich africké krajiny. Celkovo je 28 afrických krajín medzi 120 súťažiacimi v súťaži na tému „Krása s účelom“. Medzi nimi sú mladé ženy reprezentujúce Angolu, Botswanu, Kamerun, Pobrežie Slonoviny, Rovníkovú Guineu, Etiópiu, Ghanu, Guineu, Guineu Bissau, Keňu, Lesotho, Libériu, Madagaskar, Maurícius, Maroko, Namíbiu, Nigériu, Senegal vrátane , Somálsko, Južná Afrika, Južný Sudán, Tanzánia, Togo, Tunisko, Uganda, Zambia a Zimbabwe.

„Sme radi, že môžeme finále Miss World 2024 priniesť nášmu publiku a cítime, že tému súťaže „Krása s určitým cieľom“ ešte viac vylepšíme tým, že upriamime pozornosť na Afriku a rozšírime veci, ktoré obhajujú tieto talentované ženy z tohto kontinentu. vlastným poslaním je prezentovať súčasné africké príbehy.“ Karen Juve, viceprezidentka The Africa Channel, uviedla v tlačovej správe.

Všetci súťažiaci sú momentálne pred finále v Indii. 71. ročník Miss World Final bude vysielaný naživo z indického Bombaja v Jio World Convention Center. Munish Gupta, konzultant Miss World India, povedal: „Prehliadka predstaví bohatú indickú tapisériu kultúry, tradícií, dedičstva, umenia a remesiel, textilu a kuchyne. [and] cestovný ruch pre veľké globálne publikum“.

V roku 2023 Africa Channel exkluzívne odvysielal súťaž Miss World South Africa v Spojených štátoch, pričom víťaz súťaže Claude Masheko, lekár, využil jej platformu na sociálnu zmenu. Je súčasťou súťaže Miss World 2024 a reprezentuje Južnú Afriku.

Najstaršia existujúca medzinárodná súťaž krásy Miss World vznikla v roku 1951 v Spojenom kráľovstve. Organizácia vyzbierala viac ako 1 miliardu libier pre charitatívne organizácie na pomoc postihnutým a znevýhodneným deťom. Je považovaná za jednu zo súťaží krásy „Veľkej štvorky“ spolu s Miss Universe, Miss International a Miss Earth.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close