Hlavné správy

FORECAST prezrádza, či sa môžeme tešiť na vianočné počasie: Slováci, asi budete sklamaní

PONDELOK

V noci prevažne oblačno, miestami hmla alebo nízka oblačnosť. Občas mrholí. Najnižšia nočná teplota 1 až -4, v dolinách so zníženou oblačnosťou miestami okolo -6 stupňov. Bezvetrie alebo slabý vánok. Cez deň zamračené, malá oblačnosť a hmla. Na niektorých miestach, najmä na horách, jasno až polooblačno. Výnimočne mrholenie. Najvyššia denná teplota -1 až 4, za slnečného počasia až 6 stupňov. Teplota na horách vo výške 1 500 m okolo 1. sv. Bezvetrie alebo slabý vánok.

Zdroj: predpovede.sk

UTOROK

Od juhozápadu začne nad naše územie prúdiť teplý vzduch vo vrchných vrstvách vzduchu. Zamračené s nízkou oblačnosťou a hmlou. Na horách zmenšená oblačnosť a ojedinele aj v nižších polohách. Občas mrholí, dokonca až mrzne. Najnižšia nočná teplota +1 až -4, v dolinách a kotlinách so zníženou oblačnosťou okolo -4 až -9 stupňov. Najvyššia denná teplota -1 až 4, za slnečného počasia okolo 6 stupňov. Vietor alebo slabý vietor, na západe juhovýchodný vietor 3 až 8, v nárazoch ojedinele okolo 14 m / s (10 až 30, 50 km / h).

PROGNÓZA odhaľuje, či

Zdroj: predpovede.sk

STREDA

Na zadnej strane tlakovej výše so stredom nad Ukrajinou k nám bude pokračovať prílev teplého vzduchu vo vyšších vrstvách vzduchu od juhozápadu. Prevažne zamračené a hmla. Na horách a ojedinele aj v nižších polohách spočiatku zmenšená oblačnosť. Občas slabý dážď. Najnižšia nočná teplota 2 až -3 stupne, v dolinách so zníženou oblačnosťou okolo -5 stupňov. Najvyššia denná teplota -1 až 4 stupne, iba ojedinele teplejšia. Slabý, v južnej polovici západného Slovenska spočiatku juhovýchodný vietor 3 až 7 m / s (10 až 25 km / h).

PROGNÓZA odhaľuje, či

Zdroj: predpovede.sk

ŠTVRTOK

Zamračené s nízkou oblačnosťou a hmlou. Na horách zmenšená oblačnosť a ojedinele aj v nižších polohách. Miestami mrholenie alebo slabé sneženie. Najnižšia nočná teplota 2 až -4 stupne. Najvyššia denná teplota -1 až 4, za slnečného počasia okolo 6 stupňov.

READ  Úprava protislovenského verejnoprávneho vysielania

PROGNÓZA odhaľuje, či

Zdroj: predpovede.sk

PIATOK

Zamračené s nízkou oblačnosťou a hmlou. Zmenšená oblačnosť vo vysokohorských polohách. Miestami mrholenie alebo slabé sneženie. Najnižšia nočná teplota 3 až -3 stupne. Najvyššia denná teplota -1 až 5 stupňov.

PROGNÓZA odhaľuje, či

Zdroj: predpovede.sk

Platí výstraha pred dymom

SHMÚ vydal v pondelok výstrahu prvého stupňa pred hlukom, ktorá platí pre celé územie Slovenska s výnimkou Bratislavského kraja.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close