Veda

Fotografie stavby mosta Sagamore: zdržiavaná premávka, prilby

bojový fotograf robert capa Povedal: „Ak sú vaše obrázky dosť dobré, nie ste dosť blízko.“

Capa vyrobený deň d pristátie s jednotkami v Normandie a mal pozíciu v prvom rade v histórii celej svojej fotografickej kariéry. S týmto nadšením som sa pustil do oveľa menej nebezpečného, ​​ale stále potešujúceho dobrodružstva a prechádzal som sa tam a späť Most SagamoreMomentálne vo výstavbe.

ktokoľvek v okruhu 500 míľ Cape Cod oboznámení s touto slávnou štruktúrou. Tento úctyhodný starý oceľový nosník, postavený v roku 1933, je často prvou a poslednou kapitolou akejkoľvek dovolenky v Cape Cod a zvyčajne nie je dobrým čítaním. Preslávila sa zastavením dopravy počas celého roka.

Hadice kompresora, lopaty a metly zapĺňajú cestu hromadami zbíjaného chodníka, zatiaľ čo posádky opravujú starý most Sagamore, ktorý je teraz zredukovaný na jeden jazdný pruh v každom smere, čím sa znižuje ranná premávka.

Keď vtedajšia vl. Mitt Romney sa zaviazal demontovať starý Sagamore Rotary na pevninskej strane, čím vzbudil nádej, že doprava bude plynulejšia. Bol som tam 3. decembra 2004, keď guvernér zobral zbíjačku, o ktorej si myslel, že je zatvorená, a pózoval pre médiá.

Ale bolo to zapnuté. Potiahol páku a fotografov postriekali betónovým šrapnelom – skutočne, najlepší priekopnícky objav, aký som kedy zaznamenal.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close