Svet

Ghanka radí ženám, aby sa k cudzím mužom nesprávali ako k anjelom!

  • @vivianmamudu2, ghanský užívateľ TikTok, zdieľal video, v ktorom vyzýva ženy, aby boli opatrné pri zoznamovaní sa s mužmi v zahraničí.
  • Zdôrazňuje dôležitosť múdrosti a sebavedomia a vyzýva ženy, aby sa nekompromitovali kvôli finančnému zisku alebo falošným sľubom, že budú odvezené do zahraničia.
  • Jej rady rozpútali diskusie na sociálnych sieťach a zdôraznili, že je potrebné, aby ženy uprednostňovali vlastnú nezávislosť a pristupovali k takýmto interakciám opatrne.

Dávaj pozor na: Buďte prvý, kto bude sledovať YEN.com.gh na Threads! Kliknite tu!

Žena z Ghany známa svojou rukoväťou TikTok @vivianmamudu2 odporučila ženám, aby boli opatrné pri zoznamovaní sa s mužmi v zahraničí a zabezpečili, aby ich nezneužívali kvôli geografickej vzdialenosti.

Vo videu na zamyslenie vyzýva ženy, aby pri styku s týmito mužmi zachovali diskrétnosť.

Podľa nejMnoho žien sa chytí do pasce kompromitovania samých seba zdieľaním citlivých obrázkov alebo videí, a to všetko pre finančný zisk.

Mladá Ghanka varuje ženy pred mužmi v zahraničí Photo Credit: @vivianmamudu2
Zdroj: TikTok

však, naliehala Títo muži majú zodpovednosť voči svojim vlastným rodinám. Vyzdvihol aj falošné sľuby, ktoré dostávajú niektoré ženy o odvlečení do zahraničia.

Vyzvala ženy, aby uznali svoju vlastnú hodnotu a zamerali sa na zarábanie si na živobytie pre seba, a nie na to, že si nájdu muža.

„Vaša hodnota nespočíva v tom, že si nájdete muža, ale v tom, že si vytvoríte život, takže buďte opatrní, buďte múdri,“ povedala.

Ako používatelia sociálnych médií dostali radu Vivian Mamudhu

Jej rada bola pre ženy pripomenutím, aby uprednostňovali vlastnú nezávislosť a aby boli opatrné v interakciách s mužmi v zahraničí. Video vyvolalo diskusiu na sociálnych sieťach a zdieľajú sa naň rôzne názory.

Blessiejen napríklad povedal:

Ach, ako milujem toto video tisíckrát obaaa Boh ťa žehnaj pre nás wai. Ľúbim uu, dámy pracujú a žijú pre nás ooo tom

Princezná poznamenala 20. júla:

Dobre povedané drahý. Väčšina žien by s touto radou súhlasila. Všetko, čo ste povedali, je veľmi pekné.

Pozrite si video nižšie:

READ  Himalájsky ľadovec sa láme na severe Indie; Povodne zabili deväť ľudí a 140 nezvestných

Istá Ghanka varovala pred mužmi, ktorí si dovoľujú mať priateľov a žiť slobodne

V inej správe vyvolal kontroverzný komentár jednej ghanskej dámy o vzťahoch a priateľstvách búrlivú diskusiu na internete.

Vo videu zdieľanom blogerkou na Twitteri @sikaofficial1 žena vyjadrila svoje presvedčenie, že ženy by mali byť spokojné, ak im nie je dovolené byť intímne s inými mužmi alebo mať najlepšieho priateľa.

Žena GH, ktorá pracuje v zahraničí, odhalí smutné tajomstvo, s ktorým sa zaoberá vždy, keď ochorie

Aj mladá Ghanka žijúca v zahraničí sa vo videu TikTok horko sťažovala na stres a zhon, ktorým prechádza každodenný život.

Pozrel si video YEN.com.gh Napriek tomu, že bol vážne chorý, @yeboaa47 bol nešťastný, keď vyjadril svoju frustráciu z chodenia do práce.

Zdroj: YEN.com.gh

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close