šport

Góly sa točia okolo ligy: 2/6 / 21-2 / 12/21

Kačice Anaheim

Kačice Znovu menovaný Pravé krídlo Lotéria Winnie AHL do San Diega. Oni Pripomenuté Obranca Cody Curran.

Arizonskí kojoti

Kojoti sa počas jeho týždňa nijako nepohli.

Boston Bruins

Bruins počas svojho týždňa neurobil žiadne pohyby.

Buffalo Sabres

Sabres Znovu menovaný Stred Madage Becker, Obranca Oscar Laxon a Goldender Uko-Becca Lukonen Do AHL Rochester. Oni Znovu menovaný Pravé krídlo Jean-Sebastian Dee.

Plamene uhlia

Plamene Znovu menovaný Obranca Michael Stone Do AHL Stockton a do Memorial Center Glenn Coutin. Pravé krídlo Anthony Beluso, Kto naposledy hral v NHL za Coal v sezóne 2018/19 Podpísané S HC Slovan Bratislava of Slovak Extralica na Slovensku. Goldender Curry Ramo, Naposledy pôsobil v NHL v drese Coal od 2013/14 do 2015/16 Podpísané S ligovým DPS Turku vo Fínsku.

Hurikán Carolina

Hurikán Znovu menovaný Goldender Antoine bbio AHL do Chicaga. Oni Znovu menovaný Goldender Jeremy Helwick.

Chicago Blackhawks

Blackhawks Znovu menovaný Stred Michael Hackerine AHL do Rockfordu.

Colorado Avalanche

Lavína Znovu menovaný Obranca Grega Masla Do AHL v Colorade a Memorial Centers Jason Magna, Mika Salomaki, A DJ DynanA strážcovia Kyle Burrows, Dennis Gilbert, A Don Renough |. Obranca Patrick Versiog, Naposledy hral za Colorado v NHL v sezóne 2016/17 Podpísané Alswenskan Timra I.K.

Columbus Blue Jackets

Blue Jackets sa počas jeho týždňa nijako nepohli.

Stred Mico zber Je Na dôchodku Z profi hokeja. V prvom kole, šiestom mieste v drafte 2001, ktoré napísal Minnesota Wilde, Coeu nazbieral 711 bodov v 1035 zápasoch (206G, 505A) a 28 bodov v 59 zápasoch play-off (11G, 17A) za Minnesotu (2005 / 06- 2019/20). A Columbus (2020/21). Obojsmerný center získal bronz na olympijských hrách 2006 vo Fínsku a v rokoch 2010 aj 2014, ale bohužiaľ nemá zoznam úspechov na úrovni NHL. V roku 2012 ho vymenovali za účasť na Zápase hviezd, pre zranenie ho však museli vynechať a nemal kam ďalej ísť. V roku 2017 bol tiež finalistom Selke, ale k cene sa nikdy nepriblížil. S Wildom v sezóne 2009/10 zvýšil Koyu svoju bilanciu v kariére na 71 bodov, 22 gólov a 49 asistencií. Pred sezónou 2009/10 striedal Wilde každý mesiac alebo dva svoje kapitánske posty medzi kľúčovými hráčmi svojho tímu. Kapitánska pozícia sa točila okolo februára 2008, októbra do novembra 2008, januára 2009 a marca 2009 až marca 2009. Keď sa Wilde konečne usadil na trvalom poste kapitána, vybrali si Koyu a ten pôsobil vo funkcii „C“ v Minnesote. Koyu zaznamenal v tejto sezóne dva body (1G, 1A) v siedmich dueloch. Goew odohral 1 028 z 1183 zápasov, ktoré odohral počas svojho pôsobenia v týchto zápasoch, čo predstavuje 86,9% z celkového počtu, pričom v ôsmich zo svojich 15 sezón v Minnesote dosiahol v 70 z ôsmich zápasov 70 rôznych zranení. Zranenia sa javia ako opakujúca sa téma 37-ročného Kou, ktorý vo svojom vyhlásení o odchode do dôchodku vysvetlil, že má pocit, že nemôže splniť štandardy, v ktoré dúfal, čo bol hlavný dôvod obesenia.

READ  20. OKTAGON: Carlos Vémola si vybral súpera. Je ním Aziz Karaoglu

Dallasské hviezdy

Počas jeho týždňa sa hviezdy nijako nepohli.

Detroit Red Wings

Red Wings počas svojho týždňa neurobil žiadne pohyby.

Edmonton Oilers

Olejári Znovu menovaný Goldender Stuart Skinner AHL do Packersfieldu.

Florida Panthers

Panteri Znovu menovaný Pravé krídlo Scott Wilson AHL do Syrakúz.

Los Angeles Kings

Kings Nárok bol nárokovaný Goldender Troy Crocenic Vyradený z Edmontonu a preradený do AHL Ontario. Oni Znovu menovaný Ľavé krídlo Bokontji imám. Oni Znovu menovaný Obrancovia Mark Alt a Tobias Jornford.

Zobraziť Minnesotu

Les Znovu menovaný Pravé krídlo Požaduje William A stred Mason Shaw AHL do Iowy. Oni Znovu menovaný Stred Damien Crox, Ľavé krídlo Adam Beckman, Pravičiari Ivan Lodnia A Dmitrij Sokolov, A obranca Fedor Gordiev.

Montrealskí Kanaďania

Kanaďania Znovu menovaný Stred Ryan Bohling A bezpečnosť Kale Fleury Do AHL Laval.

Predátori v Nashville

Predátori Pripomenuté Stred Sean Malone Od AHL Milwaukee. Oni Pripomenuté Ľavé krídlo Anthony Richard.

New Jersey Devils

Démoni Znovu menovaný Obranca Kevin Pahl A Goldender Gilles Sen. Do AHL Binghamton, potom do Pahla a ľavého krídla Nolan Food.

New York Islanders

Ostrovania Podpísané Obranca Robin Salo na predĺženie zmluvy o dva roky. Oni Znovu menovaný Stred Otto Coyola A ľavé krídlo Dimitro Dimashov AHL do Bridgeportu.

New York Rangers

Strážcovia Pripomenuté Goldender Keith Kingide A.H.L. Z Hartfordu a odvolal Goldender Adam Haska. Znovu ustanovili obrancu Brandon Crawley. Oni Znovu menovaný Stred Morgan Baron.

Ottawa Senators

Senátori Pripomenuté Stred Logan Brown A.H.L. Z Belleville a presídlených centier Philip Classic A Matthew Becca. Oni Pripomenuté Goldender Philip Gustavson A znovu menovaný Joey má pravdu.

Philadelphia Flyers

Flyers sa počas jeho týždňa nijako nepohli.

Pittsburgh Penguins

READ  Wawrinka vs Molkan Live Streaming a predpovede na Australian Open 2023

Tučniaky sa počas jeho týždňa nijako nepohli.

San Jose Sharks

Žraloky Znovu menovaný Ľavé krídlo Vladislav Kotkov QMJHL do St. Obranca Pracujem v spoločnosti SIMEC Je Pokuta 5 000 dolárov na získanie Anaheimov Adam Henrik.

Louis Blues

Blues sa počas jej týždňa nijako nepohla.

Tampa Bay Lightning

Blesk sa počas jeho týždňa nijako nepohol.

Javorové listy Toronto

Javorové listy Podpísané Pravé krídlo Scott Saborin Na ročný kontrakt.

Vancouver Connex

Conax vo svojom týždni neurobil žiadne kroky.

Golden Knights of Vegas

Golden Knights počas svojho týždňa neurobil žiadne pohyby.

Washington Capitals

Hlavné mestá Znovu menovaný Obranca Martin Fehri Do AHL Hershey. Oni Znovu menovaný Ľavé krídlo Damien Riot. Oni Pripomenuté Trajekt a Goldender Phoenix Copley.

Winnipeg Jets

Trysky Znovu menovaný Ochrankári Ville Hynola A Dylan Chamberg AHL do Manitoby.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close