Technológie

GTA V Online dostane doteraz najväčšiu aktualizáciu

Najväčšia vydaná aktualizácia, ktorá kedy vyšla, smeruje na GTA V Online. Stane sa tak 15. decembra. Rockstar Games pre nás pripravil Cayo Perico Heist. Bude to Heist na novom ostrove. Tlačová správa nám hovorí, čo chcete viac.

Pripravte sa na infiltráciu do odľahlého ostrovného komplexu najslávnejšieho drogového dílera na svete, zatiaľ v najväčšom a najodvážnejšom doplnku Grand Theft Auto Online: Cayo Perico Heist. „

Správa pokračuje nasledovne. “Je na vás, aby ste našli spôsob, ako rozbiť jeden z najbezpečnejších súkromných ostrovov na svete. Rozhodnutie, či zneškodniť alebo sa vyhnúť ťažkým ozbrojeným bezpečnostným silám, je len na vás. Zlato, peniaze z drog alebo dokonca hodnotné umelecké diela vás čakajú ako odmena. Vyberte si svoje nástroje, posádku alebo sa rozhodnite ísť do toho sami. Najdôležitejšie je, že sa v jednom kuse vrátite do Los Santos. „

Príležitosť preskúmať ostrov mimo lúpeže asi nebude, aspoň to tak neznie. Nová scenéria však určite prinesie nové zážitky. Spoločnosť Rockstar Games potvrdila, že do hry pribudnú nové vozidlá, zbrane, spoločenské priestory, kde si budete môcť zatancovať s priateľmi, ale aj novými svetovými DJmi.

Bude vás to zaujímať

Ako potvrdil portál Push Square, Pribudne 100 nových skladieb s novými rozhlasovými stanicami. To určite nie je všetko. Ďalšie prekvapenia nás čakajú na GTA V Online.

READ  Xiaomi predstavila prelomovú inováciu. Priesvitná televízia sa bude hromadne vyrábať

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close