Technológie

Hráč Pokemon Go dostane „tri minúty šťastia“ vďaka šialenému úlovku

Hráč Pokemon Go chytil vzácneho Pokémona a vyhral zlato za „tri šťastné minúty“.

Vo svete Pokemon Go je lov nablýskaných Pokémonov jednou z najväčších výziev hry. Základné šance na stretnutie s lesklým Pokémonom sú 1 ku 500, čo znamená, že sú extrémne nízke.

Keďže je ťažké nájsť Shiny Pokémona v deň nepravidelných udalostí, mnohí hráči sa tešia na špeciálne udalosti Community Day alebo iné špeciálne časy, ktoré zvyšujú ich šance na nájdenie a ulovenie Shiny Pokémona.

Článok pokračuje po inzeráte

Šťastnému hráčovi to však trvá len „tri minúty“, kým nájde a chytí nielen jedného lesklého pokémona, ale hneď niekoľko z nich.

Hráč s používateľským menom ‚Sea_Raisin9297‘ na Reddite, Podelil sa o správy o ich neuveriteľnom úlovku S komunitou Pokemon Go na Reddite.

Ich pozoruhodný úsek sa začal šklbaním lesklého Kupchu. Hoci je to už víťazstvo každý deň, hráč nadviazal na úlovky lesklého Pinega a Goffinga.

Článok pokračuje po inzeráte

Komunita okamžite prekvapene zareagovala na to, čo ‚Sea_Raisin9297‘ označilo ako „tri minúty šťastia“.

Zaregistrujte sa zadarmo s Dexerto a získajte:

Menej reklám|Tmavý režim|Ponúka hry, televíziu a filmy a technológie

Zatiaľ čo väčšina z najlepších komentárov vybral obdobieVäčšina hráčov zdieľala svoje prekvapenie, čo naznačuje, že to bolo skôr štyri alebo päť minút, podľa snímok obrazovky.

Hráčova séria „šťastných“ úlovkov podnietila mnohých trénerov, aby mu zavolali, aby si okamžite kúpil žreb do lotérie.

Iní, ohromení neuveriteľným výkonom a ktorí sa nedávno snažili chytiť čo i len jediného lesklého Pokémona, boli týmto pohľadom viac sklamaní.

„Vždy, keď vidím takýto príspevok, okamžite otvorím Pogo na moje úplné sklamanie z nedostatku lesku okolo mňa.“ Hráč odpísal.

Nakoniec sa ‚Sea_Raisin9297‘ pripája k ďalším šťastným trénerom, ktorí sa tento týždeň podelili o svoje neuveriteľne šťastné úlovky.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close