šport

Harrison zažiaril na svetovej hokejovej aréne

„S loptovým hokejom som precestoval Kanadu a celý svet a mal som to šťastie, že náš tím bol veľmi úspešný,“ povedal Harrison a na chvíľu si premyslel svoje rôzne súťažné skúsenosti. „Loptový hokej je čoraz väčší, takže malá provincia ako Saskatchewan súťaží s národmi. [as well as we have] Veľmi vzrušujúce.“

Počas prvých dvoch zápasov aktuálneho kanadského turnaja v Puerto Plata, DO, tím vedie svetový rebríček s perfektnou bilanciou 2-0-0 s výhrami nad Slovenskom (6-1 v úvodnom zápase) a „Severnou Amerikou“ 4. -1, pričom Harrisonove štyri body (všetky asistencie) sa delia o prvé miesto v tíme a jeden smoliar v súťaži.

Tím Kanady sa vracia do hry v piatok ráno proti Veľkej Británii o 9:00 saskatchewanského času.

Pozerať sa dopredu

Okrem tohtotýždňovej súťaže o zostavenie rozpisu svetového hokejového hokeja na rok 2023 to vyzeralo tak, že Harrison by mohol v budúcom roku získať nejaké skúsenosti za lavičkou, keďže bol nedávno vymenovaný za trénera 2024 legiend kanadského tímu mužov 45+. súťaž, budúce leto.

Po oznámení Svetovej federácie loptového a palubného hokeja o niekoľko dní neskôr bol však do tímu spôsobilý len v hernej spôsobilosti.

„Federácia stanovila pravidlo, že máte povolené deti do 4 rokov, takže teraz nie som tréner, hrám v tomto tíme ako jeden z hráčov v Kanade,“ povedal Harrison so smiechom. Začiatok 40. rokov ‚neplnoletý‘.

Kedykoľvek môže hrať za svoju krajinu, je to skvelá príležitosť a vždy bola, povedal.

„Bola to taká smršť, ale bolo veľa príležitostí a bola to dobrá jazda,“ povedal Harrison. „Viem, že tu nebudem ešte veľa rokov, takže sa snažím vydržať, kým sa len dá.“

READ  Jakub Kiwier na svojej doterajšej futbalovej ceste... | správy

[email protected]

Na Twitteri: @MartyMartyPxP1

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close