šport

Heather Watson a Harriet Dart vedú Veľkú Britániu vo Fed Cupe proti Slovensku | Tenisové novinky

Johanne Kontaovej a Katie Boulderovej chýba GB


13:02, Spojené kráľovstvo, pondelok 27. januára 2020

Heather Watson a Harriet Dart povedú Veľkú Britániu v kvalifikácii Fed Cupu proti Slovensku 7. – 8. februára.

GB prvýkrát súťažia vo svetovej skupine a víťazky baráže v Bratislave postúpia do nového aprílového finále Fed Cupu s 12 tímami v Budapešti.

V GB chýbala svetová 13-ka Johanna Kontaová a Katie Boulderová, pričom Kontaová vypadla z turnaja, aby si uľahčila pracovné zaťaženie a Boulder sa zotavila zo zranenia.


Obrázok:
Johanna Kontaová nie je v zostave Fed Cupu

V kádri sú Naikta Bains, Katie Swan a 17-ročná Emma Raduganu.

Kapitánka Annie Keothavong povedala: „Prirodzene sme sklamaní, že Johanna Konta a Katie Boulder nie sú k dispozícii na výber, ale v našom kádri máme niekoľko veľmi zaujímavých mladých hráčov, ktorí budú radi, že budú súčasťou tohto kádra. Veľká príležitosť.“

„Každá remíza Fed Cupu vytvára jedinečnú úroveň tlaku a intenzity, v ktorej sa podľa mňa našim hráčom darí, a hoci nás čaká ťažká výzva proti Slovensku, som presvedčený, že náš tím bude hrdý na seba a svoju krajinu. Teším sa na to, všetci spolu tento týždeň a začínajú prípravy.“

Všetky zápasy sa hrajú v najlepších z troch tajbrejkových setov – štyri dvojhry a jedna štvorhra a nerozhodný výsledok je najlepší z piatich.

Pozrite si naše novinky, správy a reakcie zo všetkých významných tenisových podujatí na skysports.com/tennis, našej aplikácii pre mobilné zariadenia alebo nás sledujte na našom Twitteri @skysportstennis.

READ  OH - Ľadový hokej - muži USA zvíťazili nad Slovenskom 2:1 v úvodnom zápase

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close