Technológie

Hlasový herec Solid Snake David Hatter v novom prome Metal Gear Solid: The Master Collection

Hlasový herec Solid Snake David Heider sa objavuje v novom prome Metal Gear Solid: Master Collection, kde nás „prevedie ikonickými momentmi z franšízy Metal Gear Solid“ ako súčasť novej starej série videí. Video vyššie je upútavka na sériu, o ktorej sa hovorí, že je to „len začiatok“.

Nie je jasné, akú podobu alebo formu bude mať táto nová séria, ani ako často sa bude objavovať, ale Konami pozvalo Davida Haydera späť do nahrávacieho štúdia, aby potešil fanúšikov Solid Snake. Samozrejme, Hayter bol naposledy rezervovaný pre Kiefera Sutherlanda v hlavnej položke Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Keď sa do tejto tradičnej série videí nahrávajú nové časti, podelíme sa o všetko dôležité, čo sa objaví.

Metal Gear Solid: Master Collection bola vydaná minulý týždeň pre PS5, PS4 a prináša prvé tri hry spolu s dvoma titulmi Metal Gear a bonusovými funkciami na moderných platformách. Komplexnému balíku sme dali hodnotenie 8/10 a dospeli sme k záveru: „Digitálny obal okolo troch klasík nevyzerá ako práca lásky, ako by mal, ale ak sa ponoríte do originálu PS1, Sons of Liberty alebo Snake. Eater, je jasné, že stále nie je nič také ako Metal Gear Solid.“ Konami Master Collection preberá trvalú kvalitu svojej padlej série, nie mechanizmy, ktoré ju priviedli späť.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close