Technológie

Bývalý spisovateľ Biowar hovorí, že myšlienka televíznej relácie Mass Effect ma „desí“ • Eurogamer.net

David Bayder, bývalý životopisec, povedal, že myšlienka na vyhlásenie o televíznej adaptácii Mass Effect ho „desí“.

Včera to bolo Nahlásené Amazon Prime sa blíži k dohode o televíznom seriáli založenom na sci-fi RPG.

Keiter, ktorý pracoval na ďalšej RPG sérii Dragon Age od Bioware, však na Twitteri zdieľal, že adaptácia by mohla fanúšikov hry odcudziť.

„Spočiatku mali ME a DA vlastného protagonistu,“ povedal. „To znamená, že si musíte vybrať, či je hlavným hrdinom televíznej relácie muž alebo žena.

„Po druhé, títo protagonisti sú navrhnutí ako prázdna doska, ktorú hráč vyplní svojimi rozhodnutiami. Nebude to fungovať pre pasívne médium. Takže zrazu bude mať hlavný hrdina svoju vlastnú osobnosť… a svoju vlastnú * príbeh *. Bude to iné.“

Tento obsah je hosťovaný na externej platforme a zobrazí sa iba vtedy, ak prijmete cieľové súbory cookie. Povoľte súbory cookie na zobrazenie.

Keďže Sheppard je prázdna tabuľka, spomína, aká veľká časť príbehu je spojená s vedľajšími postavami. Každý hráč bude mať s týmito chlapmi svoju vlastnú skúsenosť, či už ide o priateľstvo alebo romantiku, a môže byť zložité vyvážiť televíznu šou a príbeh.

„Ja aj DA sme tí, ktorí môžu najlepšie poslúžiť,“ povedal. „Tieto zápletky by mali brať do úvahy hráčovu činnosť. Sú to emocionálne zapojenie hráča – zvyčajne poskytované súdruhmi a rozhodnutiami. Výberom je zapojenie. Interaktívna hviezda, nie zápletka.“

Pokračuje: „Vyberte všetko, prídete o veľa chlapov a máte za sebou… krásnu zabehanú fantasy alebo sci-fi šou, ktorá má veľa divákov.

Upozorňuje, že pri veľkom televíznom publiku musia tvorcovia šou vyvážiť túžbu fanúšikov po príbehu mimo hier a potrebu vysvetľovať práva nováčikom.

Mass Effect je známy svojim odvetvovým, hráčskym výberom riadeným popisom, ktorému sa budú televízni diváci určite ťažko prispôsobovať. Možno to len máme Henry Cavill ako Shepherd A to je všetko.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close