Technológie

Hráč Pokemon Go chce po „sklamaní“ cesty do Austrálie exkluzívne zmeny v regióne

Philip Trahan

Po „sklamaní“ mesačnom výlete do Austrálie fanúšik Pokemon Go požadoval zmeny v exkluzívnom mechanike hry.

Rovnako ako hlavná séria mala príšery exkluzívne pre región, Pokemon Go predstavil ekvivalent v reálnom svete známy ako exkluzívne regióny.

Ako už názov napovedá, Pokémon exkluzívny pre daný región sa objaví iba v určitých regiónoch sveta. Napríklad Farfetch'd sa objavuje iba vo východnej Ázii, Mr. Mime sa objavuje iba v Európe a Kangaskhan iba v Austrálii.

Článok pokračuje po reklame

Jeden hráč Pokemon Go však požiadal o zmeny v „zabudnutom“ mechanikovi exkluzívnom pre región po preštudovaní výsledkov mesačného výletu do Austrálie.

Fanúšik hry Pokemon Go chce aktualizáciu pre exkluzívneho mechanika v regióne

A Mail Na SilphRoad Subreddit Region Exclusive Mechanic kritizoval v podrobnom vlákne s názvom „Regióny sú zriedkavé – analyzujem môj mesiac v Austrálii“.

OP začal príspevok tým, že niektorí praktizujúci si myslia, že mechanik je nespravodlivý, chcú diskutovať o tom, „aké to je byť mechanikom v hre… sú čoraz frustrovaní a zdajú sa byť trochu ľahostajní“.

Článok pokračuje po reklame

Počas ich 4-týždňového výletu tréner poznamenal, že chytili 36 Kangascon, 46 Chatot, 10 Sak, 13 Pansage, tri Jangoos, tri Heatmore, 11 Paw Origorio, dva East Sea Shello a nula Blue Flabab.

Aj keď to v nominálnej hodnote znie ako slušný záťah, vysvetlili svoje sťažnosti. „Z týchto druhov, ktoré sú nedostupné tam, kde žijem, bolo vypustených 6 ich žiaričov, ale nevidel som nikde tak blízko, aby som očakával stretnutie so žiaričmi. Čiastočne je to spôsobené územnou Stále zmizne vždy, keď nastane nejaká udalosť.“

Článok pokračuje po reklame

OP zdieľal niektoré spôsoby aktualizácie mechaniky, ako je permaboosting regionálnych lesklých nábojov, zvýšenie regionálnych spawnov na letiskách, vytvorenie špeciálnych kadidel alebo kúziel pre regióny alebo umiestnenie regiónov do 7 km spawn poolu.

Mnohí ocenili príspevok a komentáre na zlepšenie, ako povedal jeden praktik: „Milujem, keď ľudia poukazujú na skutočný problém a prichádzajú so skutočnými návrhmi, ako ho vyriešiť. Skvelý príspevok OP”

Iní súhlasili s tým, že funkcia špecifická pre daný región si vyžaduje určitú prácu. „Nemám rád regionals. Myslím si, že nápad je úhľadný. Realizácia je odpad,“ povedal jeden fanúšik.

Článok pokračuje po reklame

Zatiaľ čo regionálne exkluzívne ponuky sú zaujímavým nápadom pre hru s rozšírenou realitou založenou na polohe, možno je čas aktualizovať mechaniku Pokemon Go.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close