Technológie

Hráči Baldur's Gate 3 boli ohromení, pretože fanúšik nevedomky ignoroval každú sub

Jessica Philbyová

Hráči Baldur's Gate 3 sú šokovaní, keď vidia, ako hráč skúma hru bez toho, aby sa s nikým rozprával a ignoroval všetkých spoločníkov.

Podobne ako Dungeons & Dragons, aj Baldur's Gate 3 je najobľúbenejšou kvalitou jeho univerzálnosti. Či už chcete eliminovať každú postavu v hre, zamilovať sa do konkrétneho spoločníka alebo len robiť quest inteligentnejším spôsobom, hra vám to umožní.

To vedie k niektorým skvelým technikám, vynálezom a zlomeným kúzlam, ale niektoré funkcie môžu hráčom chýbať. Normálne by zahodili Mindaru bez toho, aby si to uvedomili, alebo vypustili Zaheeru z dosahu Minska – ale v tomto prípade to viedlo k tomu, že hráč stratil prakticky všetko.

Článok pokračuje po inzeráte

Hráči Baldur's Gate 3 boli šokovaní, keď hrali hru s fanúšikmi bez toho, aby s nikým hovorili

Laurian Studios

Zdieľajú svoje zistenia na červenúto jeJeden používateľ prezradil zaujímavé rozhodnutia, ktoré urobil ich švagor, keď sa ponoril do hry: „Môj švagor hrá Baldur's Gate 3 a naozaj sa mu páči, takže som sa ho samozrejme začal pýtať na rozhodnutia, ktoré urobil. Súdruhovia.“

Potom, čo sa spýtajú svojho švagra, zistia, že „je v 3. akte a jeho jedinými spojencami sú Tieňové srdce, Astarion a Zaheera.“

„Robí zlý útek? Nie! Ten chlap sa s nikým nerozpráva,“ prezradil plagát a vysvetlil, že hráčovi úplne chýbali Garlach a Gale, videl Shadowheart zabiť Lazela, ignoroval Halsina a úplne chýbal Will.

Plagát prezradil: „Čo ma na tom rozčuľuje, je, že hrá aj D&D. Žiadne hranie rolí, len hackovanie a sekanie. Bol tiež šokovaný, že som nepoužil hlúpe sily na hranie rolí. Prirodzene, ak takto hrá D&D, dávalo by zmysel vidieť podobnú hru v BG3.

Ako sa očakávalo, mnohí fanúšikovia považovali Run za veselého a niektorí komentovali: „Príliš sa snaží nebyť hlavnou postavou.“

Článok pokračuje po inzeráte

Iní však rýchlo vysvetlili, ako náhodou urobili podobnú vec pri svojom prvom hraní: „Nebudem si z neho robiť srandu, urobil som to isté pri svojom prvom hraní. Nehovoril som s Wyllom v tábore , naozaj nepreskúmal prvý snímok, takže akýkoľvek Karlach, ktorý vydá Tieňovú kliatbu, príde neskôr, pomyslel si, takže to Halsin stratil.

Ak táto hra odhalila dve veci, hráči vždy nájdu nové spôsoby, ako hru preskúmať, a Balder's Gate 3 je veľmi zhovievavý k hráčom, ktorí neradi rozprávajú.

Článok pokračuje po inzeráte

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close