Zábava

Ian Barraclough sa obracia na Ryana McLaughlina z Rochdale pre kritický súboj o Slovensko

Severné Írsko povolalo Ryana McLaughlina z Rochdale po tom, čo zranenia vyradili Coryho Evansa a Mattyho Kennedyho z ich finále play-off kvalifikácie Euro 2020 proti Slovensku.

Evans utrpel zranenie hamstringu na začiatku výhry Blackburnu nad QPR 3:1, zatiaľ čo Kennedy, ktorý sa vrátil z problémov s kolenom, utrpel neúspech pri výhre Aberdeenu nad Hibernianom 2:0.

Ian Barraclough sa teda obrátil na 26-ročného McLaughlina, brata pravého obrancu Sunderlandu Conora, ktorý má šancu pridať k svojim piatim štartom, keď dostane prvé povolanie od letného turné po Strednej Amerike. 2018.

„Je zrejmé, že (Corey) odišiel počas zápasu s Blackburnom a dostal podkolennú šľachu, takže sa s nami, žiaľ, nebude môcť stretnúť,“ povedal Baraglow.

„Samozrejme, sú tu jeden alebo dva nárazy alebo zranenia, s ktorými sa musíte vyrovnať, keď všetci cez víkend hrajú.

„Ryan môže hrať na viacerých pozíciách, môže hrať na jeden presilovku, môže hrať v širokých priestoroch, má dobré tempo a už predtým bol v skupine a okolo nej.

Ryan McLaughlin bol povolaný (Richard Sellers/PA)

Severné Írsko hrá budúci týždeň v Lige národov s Rakúskom a Rumunskom, no pozornosť sa teraz sústreďuje na Slovensko.

Baraclough povedal, že po pondelkovom stretnutí tímu bol v tréningu zjavný extra náskok s vyhliadkou kvalifikovať sa na druhý po sebe idúci európsky šampionát tento štvrtok.

„Myslia na to, snažia sa nájsť informácie o opozícii, je tu koncentrácia na stretnutiach a tréningoch,“ povedal.

„Chcú sa pustiť do práce. Cítim sa dnes rovnako ako minulý mesiac. Vynahradíme si to za pochodu. Je to hra, ktorú možno vyhrať, ak si spravíme rozum a robíme správne veci.“

READ  Cristiano Ronaldo by mohol v januári debutovať za Al Nasr v prípravnom zápase proti Lionelovi Messimu a Paris Saint-Germain | Futbalové správy

„Už v najbližších 10 alebo 11 dňoch sme mali dobré stretnutie a teraz sa všetky oči upierajú na zápas o Slovensko.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close